VALORANT HATA

FC WESSYY

Acemi
DOKU YERLEŞTİRİLİRKEN GÖRÜNTÜ BELLEĞİNDE YER KALMADI HATASI ALIYORUM TÜM ÇÖZÜM YOLLARINA BAKTIM HER ŞEYİ DENEDİM OLMADI KAFAYI YİYECEM

RAM
8gb cl16 3200mhz ram
Ekran Kartı
Rx 6400 4 GB
Anakart
B450m s2h
İşlemci
Ryzen 3 1200
İşletim Sistemi
Windows 10

Ramazan Karaca

Hata Uzmanı
Admin
Sisteminiz gayet oyunu kaldırmak için yeterli. Bütün önerileri gerçekleştirmenize rağmen sorunla karşılaşıyorsanız Advanced Uninstaller Pro yardımıyla "Riot Games" ve "Valorant" dosyalarını silin. Silme işlemini gerçekleştirirken program kayıt defterindeki artık dosyaları da silmenize yardımcı olacaktır.
Silme işlemini gerçekleştirdikten sonra Antivirüs programınız varsa kapatın. Eğer sadece Windows Defender kullanıyorsanız;
  • Başlat arama ekranına "Virüs ve tehdit koruması" yazıp açın.
  • Açılan ekranda bulunan "Virüs ve tehdit koruması ayarları" başlığı altında bulunan "Ayarları Yönet" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranda "Gerçek Zamanlı Koruma" seçeneğini devre dışı bırakın.
Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Valorant resmi sitesinden oyunu indirin ve kurulum işlemini gerçekleştirin. Advanced Uninstaller Pro uygulamasını aşağıda linkini bırakıyorum.

Latest threads

Latest posts

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock