CS GO – Csgo.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

CS:GO oyunseverlerin başına gelen Csgo.exe çalışmayı durdurdu hatasını bu makalede sizlere çözümünü basit bir yolla sunacağız.

Haziran 7, 2020 - 18:45
Kasım 15, 2021 - 19:05
CS GO – Csgo.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü
CS GO – Csgo.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Cs:Go.exe Çalışmayı Durdurdu Nedir?

Dostlarım bu hata genellikle oyun dosyalarından bir tanesinin bozulmasından kaynaklanan bir sorundur.Bu sorunu halletmemiz için dosyalarımızı doğrulamamız gerekmekte.Dosyaları doğrularken oyun ayarları sıfırlanacaktır.Bunun için ayarlarınızı unutmayın.Tek bir çözüm şeklinde sizlere sunarak sorunu halletmiş olacağız.

Cs:Go.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü

Arkadaşlar bu çözüm için ilk olarak oyunumuzu kapatalım ve Steam programımızı açalım.

  • Steam programımızı açtıktan sonra KÜTÜPHANE sekmesine giriyoruz.Counter-Strike: Global Offensive oyunumuzun üzerine gelerek sağ tıklıyoruz ve Özelliklere basıyoruz.Üst sekmede bulunan YEREL DOSYALAR sekmesine tıklayarak aşağıda bulunan Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diyerek oyunumuzu doğrulayarak eksik bir dosya veya hasarlı bir dosya var ise indirme yapacaktır.
  • Eğer bu çözüm olmuyorsa dostlarım 3.parti yazılım uygulaması var ise bilgisayarınızda CS:GO tetikliyor olabilir.Yok diyorsanız başlat arama çubuğuna gelip %temp% yazarak enter tuşuna basalım.Açılan klasördeki dosyaların hepsini silelim.Bu dosyaları sildiğiniz için korkmayın dostlarım bu dosya klasörü gereksiz dosyaları içinde depolar.Kısacası geçici dosyaların kaydedildiği bir klasördür.Bir zararı yoktur.Fakat indirdiğiniz 3.parti yazılımları bu dosya içerisinde saklanmış olabilir.
  • Son olarakta görev yöneticisinden saçma sapan programların işlemlerini sonlandırın dostlarım.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!