Zula Xml Url Hatası Çözümü

Türk oyun dünyasında öne çıkan Zula birçok kitlesini bünyesine çekmekle beraber birçok hataları beraberinde getirmekte. Bunlardan biriside "Get XML URL failed" hatası olarak görünmekte.

Zula Xml Url Hatası Çözümü
Zula Xml Url Hatası Çözümü

Oyunseverlerin Launcher başlatma kısmında karşılaştığı get xml url failed hatası oyuna tam olarak erişememe sıkıntısı yaratmakta. Bu makalede sizlere neden böyle bir hatayla karşılaştığımızı ve bu hatayı tam olarak nasıl çözeceğimizden bahsedeceğiz.

Zula Get XML URL Failed Hatası Neden Alıyorum?

Zula Xml Url Failed hatası almamızın sebebi, Zula Launcher'in tam olarak bulut sürücüsüne bağlanıp xml verisini çekememesin dolayı böyle bir hatayla karşılaşmaktayız. Adı üstünde Get Xml Url Failed yani diyor ki; benim öncelikle Xml Url formatını bulmam lazım fakat ben bu xml url formatını bulamıyorum! Neden bulamıyorum? Çünkü Zula'nın dosya konumunda böyle bir Xml formatını bulamamasıyla birlikte böyle bir hatayı önümüze çıkarıyor.

Zula Get XML URL Failed Hatasını Nasıl Çözerim?

Bu hatayı çözmek çok basit. Tam olarak yapmamız gerek dosya bütünlüğünü doğrulamak olacaktır. Yani bir güncelleme yapmamız gerekecektir. Çünkü böyle bir dosyayı Zula Launcher bulamıyor yahu!

Bu hatadan sonra güncelleme yaparak böyle bir hatadan kurtulabiliriz. İyi de ben oyunu nasıl güncelleyeceğim diyenler için ufak bir güncelleme yani dosya bütünlüğünü nasıl doğrulayacağımızı gösterelim;

  • Doğrulama simgesine tıklayın.

  • Karşınıza "Bozuk dosya olup olmadığını kontrol etmek ister misin?" sorusu gelecek bu soruya cevabınız Evet olacaktır.

  • Evet dedikten sonra oyun dosyalarını doğrulayıp eksik dosya bulduğunda bulut sunucusundan indirme yapıp yükleme işlemi gerçekleşecektir.Artık rahat bir şekilde girişinizi sağlayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.