PUBG Lite Genel Hataların Çözümleri

Dünya çapında bilinirlik haline gelen PUBG,lite sürümüyle birlikte kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde dağıtımını yaptı.Bizde PUBG Lite üzerinde sıkça karşılaşılan hataların çözümünü bu makalede değinelim dedik.

Haziran 9, 2020 - 15:14
Mayıs 10, 2021 - 18:54
PUBG Lite Genel Hataların Çözümleri
PUBG Lite Genel Hataların Çözümleri

Global Shader ya da Cooked Content Hatası

PUBG LİTE oyununu çalıştırmamız için bilgisayarınızda Directx 11 sürümünün yüklü olması gerekmektedir eğer yüklü değilse Directx 11 indir tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirip kurulumunu yapabilirsiniz.

DX11 feature level 10.0 is required to run the engine” Hatası

Böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız Directx 11 sürümüne gerek duyulduğunu söylemekte.Bunun için Directx 11 indir tıklayarak indirme işlemini gerçekleştirip kurulumunu yapabilirsiniz.

Fatal Error (Assertion Failed) Hatası

Eğer böyle bir hata alıyorsanız ekran kartınızın son sürüm driver güncelleştirmenizi yaparak yeniden başlatıp oyuna tekrar girişinizi sağlayın.

NVIDIA Geforce Problemi

Aşağıda gösterdiğim şekilde bir hata alıyorsanız GeForce Experience programını indirerek sürücü güncelleştirmesi yapın.

Launcher.exe – Bad Image Hatası

Aşağıda göstermiş olduğum hatayı alıyorsanız Microsoft Visual C++ paketinin kurulu olmadığını söylemektedir.Bunun için Microsoft Visual C++ indirerek kurulumunu yapın ve yeniden başlatarak oyunumuza girişimizi sağlayalım.

SwapChain ->SetFullscreenState(false,Null) failed. Hatası

Aşağıda gösterdiğim şekilde bir hata alıyorsanız Directx 11 güncelleştirmesi veya ekran kartı güncelleştirmesi yaparak sorunu çözebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!