Fortnite Mobile Installation Failed Hatası Nasıl Düzeltilir?

Fortnite Mobile oyuncularının oyunu güncellemek istediklerinde karşılaştıkları "Installation Failed. LIBRARY-IN-NOSIGNATURES. The app version associated with this app is missing package signature metadata." hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Aralık 5, 2022 - 08:14
Ocak 24, 2023 - 08:42
Fortnite Mobile Installation Failed Hatası Nasıl Düzeltilir?
Fortnite Mobile Installation Failed Hatası Nasıl Düzeltilir?

Fortnite Mobile oyuncularının oyunu güncellemek istediklerinde "Installation Failed. LIBRARY-IN-NOSIGNATURES. The app version associated with this app is missing package signature metadata." hatasıyla karşılaşarak oyunu güncelleyememekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Fortnite Mobile Installation Failed Hatası Nedir?

Fortnite Mobile Installation Failed Hatası

Karşılaşılan bu hata, genellikle Epic Games Mobile uygulamasının güncel olmamasıyla birlikte oluşabilmektedir. Elbette sadece bu sorundan dolayı değil, birçok sorundan dolayı da bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşabiliriz. Bundan dolayı sizlere birkaç öneriden bahsederek sorunu nasıl düzelteceğimize dair bilgiler vereceğiz.

Fortnite Mobile Installation Failed Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

1-) Epic Games Mobile Uygulamasını Güncel Tutun

Epic Games Mobile uygulamasının güncel olmaması, bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bundan dolayı Epic Games Mobile uygulamasını tekrar yükleyerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Epic Games Mobile İndirmek İçin Tıklayın.

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Epic Games Mobile uygulamasını indirin ve kurulum işlemini gerçekleştirin. Kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce Epic Games Mobile uygulaması yüklüyse cihazınızdan kaldırın.

Epic Games Mobile uygulamasını yükledikten sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

2-) Verileri ve Önbelleği Temizleyin

Epic Games Mobile uygulamasında oluşan herhangi bir önbellek sorunu bu gibi hatalarla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir. Bunun için verileri ve önbelleği temizleyerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

  • Öncelikle "Ayarlar" menüsünü açın.
  • Menü içerisinde bulunan "Uygulamalar" seçeneğine tıklayın.
  • Ardından "Epic Games Mobile" uygulamasını seçerek "Depolama" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranda bulunan "Verileri Temizle" seçeneğine tıklayarak temizleyin.

Bu işlemden sonra Epic Games Mobile uygulamasını çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

3-) Tap Tap Uygulamasını Kullanın

Tap Tap uygulamasını aşağıda bırakacağım bağlantıya tıklayın ve cihazınıza kurun. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Tap Tap uygulamasını çalıştırarak Fortnite uygulamasını bulun ve güncelleme isteğini kontrol edin.

Tap Tap Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın.

Eğer yeni bir güncelleme isteği mevcutsa Tap Tap uygulaması üzerinden güncelleme işlemini gerçekleştirin ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!