PUBG New State Dengesiz Bağlantı Hatası Çözümü

Oyunun yeni açılmasıyla birlikte hatalarla karşılaşan oyuncuların, oyun oynamakla değil oyun hatalarıyla uğraşarak vakit kaybetmekte. Bu hatalardan biri olan Dengesiz Bağlantı hatası birçok kullanıcı için sorun yaratarak oyuna girişini engellemekte.

Kasım 25, 2021 - 14:55
Kasım 25, 2021 - 15:40
PUBG New State Dengesiz Bağlantı Hatası Çözümü
PUBG New State Dengesiz Bağlantı Hatası Çözümü

PUBG New State oyuncularının oyun girişinde karşılaştıkları Dengesiz Bağlantı Hatası birçok hataları beraberinde getirerek oyuna girişini engellemekte. Eğer sizde böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız bu yazı sizin için rehber olacaktır.

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Hatası Neden Alıyorum?

Böyle bir hatayla karşılaşmamızın temel sebebi sunucu ile alakalı bir durumdur. Tabiiki de sadece bu problemin altında suncu yatmayabilir. Bunlardan birkaçı oyun içi yüklenemeyen bazı dosyalar olabilir. İnternetinizde oluşan ani kopukluklar veya çekim gücünün az olması bu gibi sorunların devam etmesini sürdürebilir. Bu gibi sorunlar çeşitli hataları önümüze çıkarabilmekte. Bu hatayı çözmemiz için sizlere birkaç öneriden bahsederek çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

PUBG New State Dengesiz Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bu hatayı çözebilmemiz için sizlere birkaç öneriden bahsederek deneme yanılma ile çözüme ulaşmaya çalışacağız. Bunun için;

1-) Önbelleği Temizleyin

Oyunun önbelleğini ve verilerini temizleyerek oyun içerisindeki bütün indirilen dosyaları temizleyi deneyelim. Bunun için;

  • Ayarlar sekmesini açın.
  • Uygulamalar menüsünü açın.
  • Bu işlemden sonra Pubg New State oyununu seçerek Önbelleği ve Verileri temizleyin.

Bu işlemleri uyguladıktan sonra oyunu açarak oyun içerisindeki dosyaları indirmesini bekleyin. İndirme işlemi gerçekleştikten hemen sonra girişinizi sağlayarak hatanın verip vermediğini kontrol edelim. Eğer bu işlemi önceden uyguladıysanız veya şimdi uygulayıp çözüme ulaşamadıysanız ikinci önerimize geçelim.

2-) Bağlantınızı Kontrol Edin

Büyük ihtimal bu öneriyi gerçekleştirmişsinizdir. Fakat biz yinede yapmayanlar için bu öneriyi üstünden geçelim. Eğer bu gibi sorunlarla karşılaşıyorsak bağlantımızla alakalı bir sorun yaşıyor olabiliriz. Bunun için eğer Wifi yardımıyla bağlantı sağlıyorsanız, modeminizi kapatıp açarak tekrardan oyuna girişinizi sağlamayı deneyin. Eğer mobil veriyle bağlantı sağlıyorsanız hücresel verinizi kapatıp açarak giriş yapmayı deneyin.

3-) Vpn ile Giriş Yapın

Vpn ile oyuna giriş yapmayı deneyin. Bunun nedeni sunucu, bulunduğunuz ülke için bakımda veya betada olabilir. Bundan dolayı Vpn kullanarak ülke değişimi yapabilirsiniz. Bu işlem geçici süreliğine çözüme ulaştırabilir.

4-) Sunucu Bakımda Olabilir

Sunucuların bakımda veya betada olması bu gibi hatayla karşılaşmamızı sağlayabilir. Bunun herhangi bir çözümü maalesef bulunmamakta. Yapmamız gereken tek şey sunucuların tekrardan erişime açılmasını beklemek olacaktır.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!