Düzeltme: FIFA 23 Too Many Computers Have Accessed Hatası

Fifa 23 oyununu açtıktan sonra önümüze beliren "Too Many Computers Have Accessed This Account's Version Of EA Sports FIFA 23" hatasını bu makalede sizler için çözüme ulaştıracağız.

Eylül 29, 2022 - 10:28
Ocak 14, 2023 - 20:25
Düzeltme: FIFA 23 Too Many Computers Have Accessed Hatası
Düzeltme: FIFA 23 Too Many Computers Have Accessed Hatası

Korsan kullanıcılarının nadir karşılaştıkları "Too Many Computers Have Accessed This Account's Version Of EA Sports FIFA 23 EA Play Pro Edition Recently. Please try again later." hatası, uzaktan bağlanılan verinin okunamamasından veya aynı kullanıcının aynı anda iki farklı bilgisayardan bağlanmasıyla birlikte böyle bir hata oluşarak karşımıza çıkmakta. Bu hatanın çözümü için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek sorunu çözebiliriz.

Fifa 23 Too Many Hatasını Neden Alıyorum?

Fifa 23 Too Many Hatası

Bu hatayla karşılaşılmasının olası nedeni iki farklı cihazdan aynı kullanıcı hesabına bağlantı işlemi gerçekleştirilmesinden kaynaklı bir durumdur. Bunun için sizlere öneriden bahsederek sorunun çözümüne ulaştırmaya çalışacağız.

Fifa 23 Too Many Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için sizlere birkaç öneriden bahsederek sorunu nasıl düzelteceğimize dair bilgiler vereceğiz.

1-) Güvenlik Ayarını Düzenleyin

Electronic Arts web sayfasında bulunan hesap güvenliği sayfasındaki güvenilir cihaz menüsünü kontrol ederek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

  • Öncelikle Electronic Arts web sitesine erişelim. Siteye ulaşmak için tıklayın.
  • Açılan sayfanın sağ üst tarafında bulunan hesap simgesine tıklayı ve giriş yapın.
  • Hesaba olan girişinizi gerçekleştirdikten sonra sağ üst tarafta bulunan profil simgesine tıklayın ve hesap ayarları seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranın sol tarafında bulunan güvenlik seçeneğine tıklayın ve sayfayı aşağı kaydırarak güvenilir cihaz alt başlığı altındaki cihaz bilgilerini kontrol edin.

Fifa 23 Too Many Computers

  • Aşağıda sıralanan bütün cihazları "Untrust" seçeneğine tıklayarak kaldırın.

Fifa 23 Too Many Computers

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra arka planda açık olan bütün Origin uygulamalarını bir görev yöneticisi yardımıyla kapatın. Ardından Origin uygulamasını çalıştırarak Fifa 23 oyununa giriş yapmayı deneyin. Eğer sorununuz devam ederse 24 saat boyunca bekleyerek sorunun tekrar devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

2-) İnternetinizi Devre Dışı Bırakın

Bu öneriyi, ilerde oyunun cracklendikten sonra karşılaşan arkadaşlar için vereceğim. Eğer oyununuz orijinal değilse ve oyunu çalıştırırken böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız, oyun düzgün cracklenmemiş olabilir. Bunun için oyunu tekrardan crackleyerek sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer sorununuz devam ediyorsa internetinizi devre dışı bırakarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

  • Bilgisayarınızın sağ alt tarafında bulunan internet simgesine sağ tıklayarak "Ağ ve İnternet ayarları" seçeneğine tıklayın.
  • Bu işlemden sonra "Adaptör seçeneklerini değiştir" seçeneğine tıklayın.

Fifa 23 Too Many Computers

  • Açılan ekranda bulunan "Ethernet" seçeneğine sağ tıklayarak devre dışı bırakın ve internete olan bağlantınızı kesin.

Fifa 23 Too Many Computers

Bu işlemden sonra Fifa 23 oyununu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer başarılı bir şekilde oyun açılırsa tekrardan internet seçeneğine sağ tıklayın ve internetinizi etkinleştirin.

Fifa 23 Too Many Computers

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!