Valorant bağlantı hatası van-1

Valorntı ilk dafa indirdim ve alıştırma moduna girdim bir sürü oynadıktan sonra ardaşlarım beni davet etti ve özel maça girdik maçın ortasında yükleniyor ekranından sonra hemen Bağlatnı hatası Hata Kodu Van-1 diye bir hata alıyordum çözümlerine bakatım bi işe yaramdı boşverip gene girdim ve daha bi sürede gene aynı hatayı aldım artık açılınca bile bazen anında o hatyı alabiliyorum ağımda bi sorun yok Vgc yi sildim tekrar yükledim aynı hata devam ediyordu çözümlerini denedim yani gerçek bi çözümü varsa lütfen yazarmısınız fps imde fln da bi sıkıntı yok

Ramazan Karaca

Hata Uzmanı
Admin
Ben bu hatanın işlemcinin yorulması ve Valorant oyununun dokuların hızlı bir şekilde okuyamamasından dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Bütün önerileri gerçekleştirmene rağmen sorunun devam ediyorsa, oyuna giriş yaptıktan sonra bir görev yöneticisi yardımıyla arka planda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırmanı öneririm.
Ekstra olarak Valorant içerisinde bulunan grafik ayarlarını kısarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsin.

Latest threads

Latest posts

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock