DLS22 hata

Merhaba arkadaşlar! DLS22 mod'da "Geçerli bir sürüm kullanmıyorsunuz, Google Play'den güncelleyin" yazısı geliyor, Google Play'i oyunu güncellemek için açtığımda güncellenmiş gözüküzor, yani "Güncelle" yerine "Oyna" diye duruyor, nasıl çözebilirim?!

İşletim Sistemi
Android

Mahir

Acemi
Merhabalar, ben Braw starsı açamıyorum. Sizin sayfanızdaki bütün talimatlarınızı uyguladım ama hala olmuyor. İçerik yükleniyor diyor ardından beni atıyor ve tekrar bağlanmaya başlıyor. Ben tablet kullanıyorum Galaxy A tab 7. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Ramazan Karaca

Hata Uzmanı
Admin
Merhabalar, ben Braw starsı açamıyorum. Sizin sayfanızdaki bütün talimatlarınızı uyguladım ama hala olmuyor. İçerik yükleniyor diyor ardından beni atıyor ve tekrar bağlanmaya başlıyor. Ben tablet kullanıyorum Galaxy A tab 7. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim
Mahir selam, karşılaştığın bu sorun belki internetten kaynaklı olabilir. Büyük ihtimal Wi-Fi üzerinden bağlantı sağlıyorsundur. Öncelikle modemi kapatıp tekrar açarak internetin yenilenmesini sağla. Ardından Wi-Fi bağlantısını kapatıp tekrar açarak oyuna girişini sağlamayı dene.
Eğer sorunun devam ederse oyunu klonlamayı deneyebilirsin. Uygulama klonlaman için sana bir uygulama önereceğim. O programı tabletine yükleyerek Brawl Stars oyununu klonlayarak açmayı dene bakalım nasıl bir sonuç elde edeceğiz.
Google Play Uygulama İsmi: Çoklu Hesaplar: İkili Hesaplar&Paralel Alan
Eğer aramakla uğraşmak istemiyorsan aşağıdaki linke tıklayarak Google Play üzerinden indirebilirsin.

Latest threads

Latest posts

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock