LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası

Bu problemin sıkça yaşanıldığı görüntülenmektedir. Başka siteler de bu meselelerden bahsetmiş olabilirler ancak sizlere burada daha kolay yoldan olarak paylaşacağız.

Haziran 9, 2020 - 15:08
Eylül 2, 2021 - 17:59
LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası
LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası

League of Legends'e yeni başlayacak olan oyuncuların nadiren karşılaştıkları o destansı, sinir bozucu hatası olan Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası birçok kullanıcının sinirini alt üst etmekle kalmayıp oyun oynama hevesini kursağında bırakmakta. Bu makalede League of Legends oyuncuları için bu hatayı araştırarak kesin çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası Neden Alıyorum?

Öncelikle LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası Nedir? bu sorunun bilgisayarımız ile yaşanılan bir sorun olduğunu bilmelisiniz. Bilgisayarımız ile yaşanılan bir sorun dediğimiz Windows'un bize setup programını tam olarak yetki vermediğinden dolayı böyle bir hatayla karşılaşmaktayız. Yani Riot Games'in hazırladığı setup programı içindeki yazılım sisteme bağlı bir diskten çalıştırmamızı istemekte.

LOL Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatasını Nasıl Çözerim?

Yukarda neden böyle bir hatayla karşılaştığımızı anlattık. Gelin birlikte League of Legends Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatasını birlikte tamamen çözelim.

Öncelikle setup dosyasını nereye kaydettiğinizi kontrol edin. Eğer sistem diskine kaydedilmediğini görürseniz C:\ sistem dosyasına setup programını atarak yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Bu esnade Windows tam yetkili bir şekilde programa erişim vererek rahat bir kurulum işlemi gerçekleştirmesini sağlayacaktır. Eğer C:\ sistem dosyasında setup programının indirildiğini gördüyseniz, setup programını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

Yukarda ki işlemi gerçekleştiremediyseniz eski bir LoL setup'unu indirmeyi deneyelim. Aşağıda bıraktığım linke tıklayarak eski League of Legends setup'unu indirerek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işlemi gerçekleştirdikten sonra Launcher zaten versiyonun güncel olmadığını anlayarak en güncel haline getirmeyi planlayacaktır. Bu esnada güncelleme işlemini bekleyerek oyununuza rahat bir şekilde girebileceksiniz.

LOL ESKİ SETUP İNDİR (V10.16)

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!