İphone Ücretsiz Çevrimdışı Müzik Dinleme Uygulaması

Bu makalede sizlere iOS da ücretsiz müzik dinleme programı paylaşacağız. Birçok iOS kullanıcısının çektiği bu sıkıntı artık bu makalede sona erecek. Eğer bu vereceğimiz program üzerinde müzik indirme hataları arıyorsanız bu makalenin içerisinde sorunun çözümü yer almakta.

İphone Ücretsiz Çevrimdışı Müzik Dinleme Uygulaması
İphone Ücretsiz Çevrimdışı Müzik Dinleme Uygulaması

Evet dostlarım indireceğimiz programın ismi FoxFm yazıya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

FoxFm Müzik Nasıl İndirilir?

Aşağıda gösterilen kısıma tıklayıp indirmek istediğiniz şarkıyı aratın. Aşağıda şarkılar sıralanacaktır. İstediğiniz şarkıyı seçerek sağ tarafta olan indir butonuna basın karşınıza gelen pencerede kaydet ve farklı kaydet buttonları olacaktır.

Direkt kaydete basarsanız indirilenler dosyasına gider sol üst tarafta olan kategoride dosyalarımdan bakabilirsiniz eğer farklı kaydete basarsanız sizi dosya seçimi yapmanızı ister ve dosyalarından başka bir dosya oluşturmuşsanız onu seçip kaydete bastığınızda şarkıyı seçtiğiniz dosyanın içine yükler.

Eğer sonradan dosya oluşturursanız indirenlerden şarkıyı taşıyabiliyorsunuz;

  • İndirilenler dosyasına girin.
  • Şarkının sağ tarafında bulunan 3 nokta işaretli simgeye basın.
  • Önünüze pencere çıkacaktır ve taşı Butonuna basarsanız sizi dosya seçimine yönlendirecektir aktarmak istediğiz dosyayı seçip aktarabilirsiniz.

FOX FM PARSING URL FAİLED PLASE TRY AGAİN HATASI

  • Bu hata uzak sunucudan veri çekilmemesinden dolayı kaynaklanan bir durumdur. Bunun için tekrar olarak arama yapın. Birçok denemenize rağmen aynı hatayı veriyorsa aşağıdaki yöntemleri deneyin.
  • Hala hatayı alıyor iseniz şarkıyı indir butonuna basın hatayı verdiğinde tamam buttonuna basmayın öyle kalsın uygulamayı aşağıya indirin arkada çalışır vaziyette kalsın telefonun ekranını kapatın 2-3 dk bekleyin uygulamaya girdiğinizde önünüze çıkacaktır eğer olmazsa daha uzun bir süre bekleyebilirsiniz 
  • Hiç bir şekilde indirmiyorsa silip yeniden yükleyin

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.