Windows 10 Bad_Module_Info Hatası Çözümü

Bazı windows kullanıcıları herhangi bir oyun oynarken bad_module_info hatasıyla karşılaşmakta.1709 versiyon güncellemesinden sonra gelen bu hata windows kullanıcılarının kafasını karıştırmakta.

Haziran 8, 2020 - 14:37
Mayıs 9, 2021 - 21:28
Windows 10 Bad_Module_Info Hatası Çözümü
Windows 10 Bad_Module_Info Hatası Çözümü

1. YÖNTEM

Hatayı aldığınız herhangi bir uygulamada bu ayarı deneyin.

Öncelikle hangi uygulama üzerinden hata alıyorsanız sağ tıklayıp Özellikler'e basarak Uyumluluk sekmesinden Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretleyip Uygula butonuna basarak uygulamaya girişinizi sağlayın.

Farklı bir hatalarla karşılaşmamak için Ekran kartı sürücülerinizi sürekli güncel tutun Nvidia sürücü güncellemesi için bu bağlantıyı, AMD sürücü güncellemesi için de bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

2. Yöntem


Bu yöntemimizde uyumluluk modunu Windows 8 ya da Windows 7 seçeneğini seçmek.Her ne kadar saçma gelsede bu çözüm işe yarayabilir.Özelliklere tıklayıp Uyumluluk sekmesine gelerek Uyumluluk modunu açıp Windows 7 veya Windows 8 modunu seçerek Uygulayın ve uygulamayı açmayı deneyin.

3. Yöntem

Bu yöntemde Windowsunuzun doğru yükleyip en son güncel sürümü kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor.Bazı Windows kullanıcıları güncellemelerin bilgisayarın yavaşlattığını söyleyerek güncellemeler yapmamakta.Bu ne kadar yanlış olsada sizin önünüzede muhakkak bir sorun çıkarabilir.Bunun için Windows sürümünüzün en güncel versiyonunu kullanıp kullanmadığınıza emin olmanız gerekiyor.Eğer ki eski bir versiyon kullanıyorsanız Güncelleştirmeleri Denetleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.


Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!