Valorant VAN136 Hatası Çözümü

Bazı valorant oyuncularının karşılaştığı "Valorant VAN136 Hatası" hesabına neden giriş yapamadığına dair bir bilgi almadığından dolayı oyuna erişimini sağlayamamakta.

Nisan 30, 2021 - 15:35
Eylül 9, 2021 - 16:42
Valorant VAN136 Hatası Çözümü
Valorant VAN136 Hatası Çözümü

Riot Games, Valorant'a ne kadar güncelleme getirsede oyuncuların karşılaştıkları birçok hata, oyuna günler hatta haftalar boyunca erişmini engellemekte. Bu hatalardan biri olan VAN136 hatası, birçok oyuncuların oyuna girişini engelleyerek canını bir hayli sıkmakta. Eğer sizde böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız aşağıda sizlere önerdiğimiz işlemleri gerçekleştirerek oyuna rahat bir şekilde girişinizi sağlayabilirsiniz.

Valorant VAN136 Hatası Neden Alıyorum?

Bu hatayla neden karşılaştığımız tam olarak bilinememekle olup Riot Games'in yeni güncellemeriyle birlikte bu hatanın çözüme kavuşacağını umut ediyorum.

Valorant VAN136 Hatasını Nasıl Çözerim?

Valorant destek ekiplerinin verdiği cevaplarla birlikte bunları gerçekleştirebiliriz;

  • Revo Uninstaller'ı yükleyin ve Valorant'ı bilgisayarınızdan tamamen kaldırın.
  • Ayrıca, diğer HDD sürücülerinde Valorant kurulumuna sahip olmadığınızdan emin olun.
  • CCleaner'ı edinin ve tüm kayıtları ve bozuk dosyaları bilgisayarınızdan temizleyin.
  • Ardından oyunu buradan yeniden indirmeniz ve C: \ sürücüsüne kurduğunuzdan emin olmanız gerekir. Ayrıca, yükleyiciyi Yönetici izinleriyle çalıştırdığınızdan emin olun.
  • Oyunun güncellenmesini bekleyin ve oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmelisiniz.
  • Oyunun yüklenmesi tamamlandıktan sonra, lütfen antivirüs programınıza Valorant'ı istisna olarak eklediğinizden emin olun.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!