Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu

Valorant'ın yeni güncellemesiyle birlikte sohbet kısmında artık renkli yazı yazabilme imkanı olacak.

Haziran 27, 2021 - 14:06
Haziran 27, 2021 - 14:37
Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu
Valorant Renkli Yazı Yazma Kodu

Yeni güncellemeyle birlikte Valorant'ın oyunculara sohbet yazışmalarına renkli yazı imkanı sağlamakta. Bu eklentiyle birlike renkli yazılar dikkat çekmekle beraber sizi üstün tutmaya yarayacaktır.

Tabi böyle bir eklenti diğer oyuncular için çarpıcı olsa da oyuncuları rahatsız etmekle ön planda duruyor. Yazı rengini değiştirmekle merak edenler için bu makalede yazı rengini nasıl yaparız ondan bahsedeceğiz.

Aslında basit bir kod bloğuyla oluşan bir eklenti olarak gözükmekte. Bundan dolayı her farklı kod bloklarıyla farklı bir şekilde renk seçimini gerçekleştirebiliriz.

Valorant Renkli Yazı Nasıl Yazarım?

Valorant oyuncularının dikkatini çeken ve böyle bir şeyi nasıl gerçekleştireceğini bilemedeği için arama motoruna "valorant renkli yazı nasıl yazarım?" veya "valorant renkli yazı yazma" anahtar kelimesiyle birlikte aratılarak oyunda kendini üstün bir şekilde göstermek istemekte.

Sizlere göstereceğimiz bu kod blokları sarı, yeşil, kırmızı, pembe,mavi ve gri gibi renk seçenekleriyle ayrılmakta. Tabi söylediğimiz gibi her rengin farklı bir kod bloğu bulunmakta. Valorant renkli yazı yazma kodu şu şekildedir:

  • Kırmızı: <enemy>Yazı</>
  • Mavi: <team>Yazı</>
  • Sarı: <system>Yazı</>
  • Yeşil: <notification>Yazı</>
  • Pembe: <warning>Yazı</>
  • Gri: <observer>Yazı</>

Yukarıda yazdığımız kodları sohbet yerine kod bloklarını yazarak renk seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kod bloklarının arasında bulunan Yazı yerini istediğiniz kelimeleri yazarak gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede istedğiniz yazıyı sınırlı bir şekilde renk seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz bu kodlar sayesinde artık beyaz bir görünümde bulunan yazı yerine; kırmızı,mavi,sarı,yeşil,pembe ve gri renk tonlarını kullanarak yazışma yapabileceksiniz. 


Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!