Tinder Hesabına Giriş Yapılmama Sorunu

Tinder kullanıcıları "Hesabıma Giriş Yapamıyorum" veya "Telefon Numaramı Değiştirdim Giriş Yapamıyorum" tarzında söylemlerde bulunmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaştıysanız bu makale sizin için rehber olacak.

Mart 14, 2022 - 14:27
Ağustos 24, 2022 - 16:09
Tinder Hesabına Giriş Yapılmama Sorunu
Tinder Hesabına Giriş Yapılmama Sorunu

Günümüzde tanışma amaçlı kullanılan Tinder uygulaması birçok kişi tarafından kullanılmakta. Kullanılan bu uygulama içerisinde karşılaşılan birçok hatalar karşımıza çıkabilmekte. Karşılaşılan çeşitli hatalar kullanıcı tarafından erişime engellenerek kullanımını kısıtlamakta. Bu makalede Tinder hesabı olup giriş yapmak isteyen kullanıcıların karşılaştığı giriş yapma sorununu bu makalede çözmeye çalışacağız. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Tinder Eski Hesabıma Nasıl Girebilirim?

Tinder kullanıcıları genellikle hesap açarken telefon numaralarını kullanarak giriş yapmakta. Elbette kayıt yapılırken ikinci seçenek olarak Tinder uygulaması e-posta adresinizi de doğrulamanızı istemekte. Bu doğrulama gerçekleştikten sonra sorunsuz bir şekilde hesabımıza giriş yapar, tanışmak için kullanmaya başlayabiliriz.

Telefon numaralarını değiştirmiş olanlar veya girişini sağlayamayan kullanıcılar tanımlı mail adresini doğrulayarak girişini sağlayabilirler. Giriş başarılı bir şekilde sağlandıktan sonra ayarlar kısmından kolay bir şekilde yeni numaranızı tanımlayabiliriz. Bunun için aşağıdaki adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

  • Tinder uygulamasına giriş yapın veya Google üzerinden Tinder.com sitesini ziyaret edin.
  • Oturumu aç butonuna tıklayın ve önünüze çıkan pencerede bulunan "Oturumu Açarken Sorunmu Yaşıyorsun?" seçeneğine tıklayın.

Tinder Eski Hesabıma Nasıl Girebilirim?

  • Eski tinder hesanınızda kayıtlı olan mail adresinizi yazarak "E-posta Gönder" düğmesine tıklayın.
  • Mail adresine gelen linke tıklayın. Bu gerçekleştirilen işlem sizi eski Tinder hesabınıza bağlayacaktır. Ardından iletişim bilgilerinizi değiştirmek için yani yeni telefon numaranızı girmek için ayarlar menüsüne girerek telefon numaranızı değiştirebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!