Makromusic Sıkça Karşılaşılan Hatalar

Son zamanlarda birçok kişi tarafından indirilen Makromusic uygulaması, geliştirilmesine rağmen bazı ufak hatalarda beraberinde getirmekte.

Aralık 28, 2020 - 16:25
Ağustos 9, 2021 - 12:59
Makromusic Sıkça Karşılaşılan Hatalar
Makromusic Sıkça Karşılaşılan Hatalar

Makromusic Siyah Ekran Hatası

Makromusic uygulaması içerisinde, eşleşme ekranında seri bir şekilde vazgeç butonuna bastığınızdan dolayı böyle bir hata alıyorsunuz. Bu hatayı geçici olarak çözmek istiyorsak uygulamayı kapatıp açmamız gerekmektedir. Kalıcı bir çözüme ulaşmamız için uygulama geliştiricilerinin macromusic uygulamasına hata güncellemesi getirmesi gerekmektedir. Bunun için uygulama geliştiricilerine destek talebi açarak söyleyebilirsiniz.

Makromusic Kapanma Sorunu

Böyle bir hatayı almanızın sebeplerinden ilki telefonunuzun anlık ısınma sorunundan kaynaklı olabilir. Eğer eski tip telefona sahipseniz arkada açık olan spotify uygulaması telefonunuzu zorladığından dolayı macromusic uygulamasının kapanması beraberinde gelecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey arkada açık olan diğer uygulamaları kapatmak ve önbellek verilerini temizlemek olacaktır. Eğer böyle bir sorunla hala karşılaşıyorsanız uygulama geliştiricileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Makromusic Açılmama Sorunu

Macromusic uygulamasını indirdiniz fakat uygulama açılmıyorsa;

  • Eksik veya hatalı indirme olabilir.
  • Uygulama içerisinde oluşan hata olabilir.
  • Uygulama güncel olmayabilir.

Yukarıdaki maddeleri göz önüne alarak işleminizi gerçekleştirin. Eğer hala böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız uygulama geliştiricileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Makromusic Eşleşme Sorunu

Uygulama içerisinde eşleşme sorunuyla karşılaşıyorsanız, uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekecektir. Eğer uygulama güncel ve en son sürüm kurulu ise bunu uygulama geliştiricileriyle iletişime geçerek karşılaştığınız hatayı gönderip uygulama geliştiricilerinin, uygulamayı güncellemesini beklemek olacaktır.

Makromusic Spotify Giriş Sorunu

Uygulama giriş ekranında Spotify girişi yapmaya çalışınca giriş yapılmıyorsa, bunun iki türlü sebebi vardır; Uygulama içi oluşan hata, Spotify kullanıcı izni verilmemesi

Uygulama içi oluşan hata

Öncelikle yazılımsal olarak hatayı alıp almadığımızı öğrenmek için uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmemiz gerekecektir. Eğer uygulamamız güncel değilse güncelleyip, güncel değilse tamamen silip tekrar yüklemeyi deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa uygulama içi yazılımsal hatadan kaynaklanıyordur. Çözüme ulaşmamız için uygulama geliştiricilerinin bu soruna el atmaları gerekmektedir.

Spotify kullanıcı izni verilmemesi

Spotify'ın uygulamaya kullanıcı izni verilmemesinden dolayı böyle bir sorunla karşılaşıyor olabiliriz. Bunu anlamak için öncelikle spotify uygulamasını silerek makromusic uygulamasını açın. Ardından Spotify ile bağlan butonuna basarak farklı bir spotify hesabıyla giriş yapmayı deneyin. Eğer farklı bir hesabınız yoksa yeni bir hesap açarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer spotify ile bağlan butonunda aynı sorunu vermeye devam ediyorsa, makromusic giriş ekranında bulunan Tarayıcı ile giriş yap butonuna basarak aynı işlemleri tekrarlayın.

Yukarda ki işlemler hiçbir şekilde sonucu size yansıtmıyorsa aşağıda bıraktığımız makromusic geliştiricilerine mesajınızı bırakarak geri dönüşümlerini beklemeniz daha sağlıklı olacaktır. Umarım sorunun çözümüne ulaşmış olursunuz.

Mail Adresi: info@makromusic.com

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!