League of Legends Client Yüklenmeme Sorunu

League of Legends oyuncularının Client ekranına bağlanırken karşılaştıkları yüklenmeme sorununu bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Şubat 1, 2022 - 15:12
Şubat 1, 2022 - 15:26
League of Legends Client Yüklenmeme Sorunu
League of Legends Client Yüklenmeme Sorunu

League of Legends oyuncularının, Client ekranına ulaşmaya çalışırken yüklenme ekranında kalmasıyla birlikte oyuna erişememekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki işlemi deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz.

League of Legends Client Yüklenmeme Sorunu Nedir?

Yukarıda gösterilen resimde ki gibi yüklenme ekranında takılıyorsa, hesabınızda oluşan engelleme, kısıtlama olabilir. Bunun için Riot Games destek ekipleriyle iletişime geçmemiz gerekmektedir. Bazı oyuncuların hesapları farklı ülkelere bağlı olmasıyla birlikte böyle bir sorunla karşılaşarak hesap kısıtlaması alabilir. Bunun için sizlere çözüme nasıl ulaşacağımıza dair bilgi vererek, erişim kısıtlamasını kaldırıp oyuna rahat bir şekilde girebileceğiz.

League of Legends Client Yüklenmeme Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu sorunu düzeltmemiz için aşağıda bahsettiğimiz işlemi deneyerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

1-) Hesabını Kurtar

League of Legends hesabımızın kısıtlanması birçok sebepten dolayı oluşabilmekte. Bunun için öncelikle hesabımızı kurtararak bu sorunu çözebiliriz. Aşağıda bırakacağımız adrese ulaşarak kısıtlanan hesabınızı kolay bir şekilde açabilirsiniz.

HESABINI KURTAR - League of Legends 

2-) Destek ile İletişime Geç

Yukarıda söylediğimiz işlem işe yaramadıysa Riot Games destek ekipleriyle iletişime geçerek neden böyle bir hatayla karşılaştığınıza dair bilgiler edinebilirsiniz. Eğer hesabınız kalıcı veya geçici olarak yasaklandıysa böyle bir sorunla karşılaşıyor ve hesabınıza erişemiyor olabilirsiniz. Bu durumu öğrenmemiz içinse destek ekibiyle iletişime geçmek olacaktır.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.


Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!