Gta 5 The Social Club Failed to Load Code 1 Hatası Çözümü

Gta 5 oyununa girerken Rockstar Games Launcher ekranında Failed to Load Code 1 hatasıyla karşılaşıyorsanız bu makalede sizler için çözüme ulaştırdık.

Nisan 28, 2021 - 17:23
Eylül 9, 2021 - 16:30
Gta 5 The Social Club Failed to Load Code 1 Hatası Çözümü
Gta 5 Rockstar Games Launcher Error 1 Hatası Nasıl Çözülür?

GTA 5 oyuncularının oyuna girmeye çalışırken karşılaştıkları "The Social Club Failed to Load Code 1" hatası Rockstar Games Launcher tarafından bir çıktı olarak karşımıza çıkmakta. Bu hatanın geneli internet üzerinden oluşan bir hata olarak görülmektedir. Bu hatayla karşılaşanlar aşağıdaki basit bir öneriyi gerçekleştirerek rahat bir şekilde oyuna erişebilirler.

Rockstar Games Launcher Code 1 Hatası Neden Alıyorum?

Rockstar Games internet ip adresinizi sebebi bilinmeyen bir şekilde kara listeye almış veya ip adresinizi alamıyor olabilir.

Rockstar Games Launcher Code 1 Hatası Nasıl Çözülür?

Bunu kalıcı bir şekilde çözmemiz için ip adresimizi değiştirmemiz gerekmektedir. Size Vpn programı indirip çalıştırmanızı istesek bu işlem kalıcı bir şekilde çözüm göstermeyecektir.

Rockstar games launcher code 1 hatasını kalıcı bir şekilde çözmek için; Modeminizin güç düğmesine basarak kapatıyoruz ve 20 saniye bekliyoruz. Ardından modeminizi tekrardan açarak bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Bu işlem internetinizin ip adresini değiştirecektir. Artık oyunumuza rahat bir şekilde girebiliriz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!