GoDaddy Unutulan Mail Adresini Kurtarma

GoDaddy kullanıcılarının mail adresini unutarak hesap içerisinde ki domain adresine müdahale edememekte.

GoDaddy Unutulan Mail Adresini Kurtarma
GoDaddy Unutulan Mail Adresini Kurtarma

GoDaddy kullanıcıları hesabına tanımlı olan mail adresini veya müşteri numarasını unutarak hesabına olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer böyle bir durumla karşı karşıyaysanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

GoDaddy Nedir?

GoDaddy Nedir?

GoDaddy, internet domain servisi olarak 1997 yılından beri hizmet vermektedir. Genellikle internet sitesine alan adı tescil ettirmek isteyen kişiler GoDaddy kurumunu tercih ederek kayıt yaptırmakta. GoDaddy servisleri içerisinde sadece domain değil birçok servislerde yer almaktadır. Satın alınan alan adı içerisine herhangi bir yazılım barındırmak için Web Hosting paketini kullanıcılarına sağlamaktadır.

GoDaddy Mail Adresimi Unuttum?

GoDaddy kullanıcılarının sisteme giriş yapmak istediklerinde karşılaştıkları "Bu kullanıcı adı, sistemimizde mevcut değil." hatasıyla karşılaşarak sisteme girişi kısıtlanmakta. GoDaddy kullanıcılarına 2 farklı giriş sistemiyle ulaşmalarını sağlamaktadır. Kullanıcı adı veya müşteri numarası olarak giriş yapılan sistemde eğer müşteri numarası veya kullanıcı adı unutulduysa kayıtlı hesabın e-posta adresine kullanıcı adı öğrenmek için bağlantı göndererek erişime bağlanılmakta. Fakat e-posta adresi de hatırlanmıyorsa ne yapılmalı sizlere ondan bahsedeceğiz.

E-posta adresinin unutulmasıyla birlikte kullanıcıların unutulan müşteri numarasına veya kullanıcı adına erişimine de ulaşılamamakta. Durum böyle olunca kullanıcılar ne yapacaklarını bilememekte.

Müşteri Hizmetlerini Arayın

Böyle bir durumla karşılaştıysanız müşteri hizmetlerini arayarak durumunuzu anlatarak hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerine hesabınıza tanımlı olan domain adresinizi söyleyerek hesabınıza ulaştırabilirsiniz. Bu esnada müşteri hizmetleri güvenlik adına sizden domain üzerine satın alınan banka veya kredi kartının son 4 hanesini sizden isteyebilir. Bundan ek olarak teyit edilmesi için hesabınıza tanımlı olan telefon numarasına kod yollayarak bilgi almak isteyebilir. Güvenlik adımları geçildikten sonra müşteri hizmetleri kayıtlı hesabınızın e-posta adresini bilgilendirecektir.

GoDaddy Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak İçin Tıklayın.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.