Fifa 21 Too Many Hatası Çözümü

Fifa 21 oyununu açtıktan sonra önümüze beliren "Too many computers have accessed this account's version of DisplayName field missing from registry, recently. Please try again later." hatasını bu makalede sizler için çözüme ulaştıracağız.

Fifa 21 Too Many Hatası Çözümü
Fifa 21 Too Many Hatasını Nasıl Çözerim?

Korsan kullanıcılarının genellikle karşılaştıkları Too Many Hatası uzaktan bağlanılan verinin okunamamasından veya aynı kullanıcının aynı anda iki farklı bilgisayardan bağlanmasıyla birlikte böyle bir hata oluşarak karşımıza çıkmakta. Bu hatanın çözümü için aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek sorunu çözebiliriz.

Fifa 21 Too Many Hatasını Neden Alıyorum?

Yukarıda gösterilen resimde ki hatayı alıyorsanız, oyununuzun orijinal olmadığının kanıtını göstermektedir. Korsan bir işlem gerçekleştirdiyseniz online ortamına bağlanamadığı için böyle bir hata almaktayız. Eğer düşük bütçeyle başka birilerinden oyunu aldıysanız, birden çok bilgisayardan giriş aldığı için böyle bir hatayı veriyor olabilir.

Fifa 21 Too Many Hatasını Nasıl Çözerim?

Çözüme ulaşmamız için internet bağlantımızı kesip oyuna giriş yaparak hatadan kurtulabilirsiniz. Bu sayede online ortamına bağlanmayarak offline bir moda bağlantı işlemini gerçekleştirecektir. Eğer online bir ortama bağlanmak istiyorsanız orijinal oyun satın almanızı öneririm.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.