Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Çözümü

Fifa Online 4, 2 Eylül'de çıkacağını duyurarak oyuncularını sabırsızlandırmakta. Açık betaya kaydolan bazı oyuncuların karşılaştığı "Hata Kodu 769" sorununu bu makalede açıklayacağız.

Ağustos 28, 2021 - 13:39
Ağustos 31, 2021 - 15:27
Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Çözümü
Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Çözümü
Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Çözümü

EA Games, yeniliklere açılarak 2 Eylül'de Fifa Online 4 oyununu ücretsiz olarak topluluğa sunacak. Türkiye sunucusunun ve spikerlerinde içinde barındığı Fifa Online 4 iddialı olarak karşımıza çıkmakta. Fakat açık betada başvuru yapıp oynayan kişilerin karşısına hata kodu 769 çıkmakta. Gelin birlikte bu hatayla neden karşılaşıyoruz ve nasıl çözeriz öğrenelim.

Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Neden Alıyorum?

Bu hatayı almamızın sebebi Fifa Online 4'ün Türkiye'de açmış olduğu serverin henüz açık olmamasından kaynaklanan bir durum olarak gözükmekte. Oyun erken erişimde olduğu için sık sık farklı hatalarla karşılaşabiliriz.

Fifa Online 4 Hata Kodu 769 Sorununu Nasıl Çözerim?

Bu hatayı bizler değil EA Games'in çözmesi gerekmektedir. Türkiye sunucularının erişimi açıldıktan sonra oyuncular rahat bir şekilde oyunlarına erişebilecektir. Tabi erken erişim olduğu için farklı hatalarlada karşılaşabiliriz. Fifa Online 4 kurulumunu kesin olarak kurduğunuzu düşünmüyorsanız yeni paylaştığımız makaleye göz atabilirsiniz:

Fifa Online 4 Nasıl Kurulur?

Eğer farklı bir hata alıyorsanız aşağıda bizlere yorum olarak hatalarınızı bırakabilir veya açtığımız HATASOR soru-cevap platformuna karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!