Binance 2FA Kodu Hatası Çözümü

Binance'de genellikle karşılaşılan 2FA Kodu Hatasını aşağıda sizlere anlatmış bulunmaktayım.Aşağı kaydırarak sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Haziran 14, 2020 - 16:30
Kasım 7, 2021 - 00:34
Binance 2FA Kodu Hatası Çözümü
Binance 2FA Kodu Hatası Çözümü

Dünya da birçok kişinin kullandığı kripto alım-satım uygulaması olan Binance, birçok yenilikler getirerek kullanıcı kitlesini kendine hızlı bir şekilde çekmeyi başardı diyebiliriz. Fakat Binance kullanıcılarının şifreyi unutmasıyla birlikte işler bir hayli değişmekte. Binance kullanıcılarına sıkı güvenlik tutmak için yenilikler getirsede kullanıcıların karşısına farklı aksilikler yansımakta. Bunlardan birisi ise 2FA kodu hatası olarak geçmekte. Bu hata ne kadar sinir bozucu ve bıktıkrıcı bir hata olsa da bir o kadar da kolay bir yol olarak gözükmekte.

Binance 2FA kodu hatasının çözümünü bahsetmeden önce sizlere bir öneride bulunalım. Eğer Binance hesabınıza 2FA kodu etkinliştirdiyseniz, etkinleştirdiğinizde Google Authenticator uygulamasından yedek kodlarını bir dosyaya veya bulut sürücünüze kaydetmeyi unutmayın. Eğer uygulamada 2FA kodunuzda bir sorun çıkarsa rahat bir şekilde yedek kodlarınızı kullanarak hesabınıza erişebilirsiniz.

Binance 2FA Kodu Hatası Nasıl Çözülür?

Eğer Google Authenticator kodunuzu girdiğinizde 2FA hatası alıyorsanız aşağıda anlatacağım yöntemi uygulayarak çözüme ulaşabilirsiniz.

  1. Cihazınızdan Google Authenticator uygulamasına girerek kullandığınız saat dilimini senkronize edin.
  2. Tarayıcı önbelleğini ve çerezlerini temizleyin.
  3. Mobil uygulamadan girişinizi sağlayın.

Şayet yukarıyadaki çözüm hatayı çözmediyse Google Authenticator’ı sıfırlama sürecini başlatmanızı öneririz: https://hatauzmani.com/binance-google-2fa-nasil-sifirlanir

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Ramazan Karaca Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!