Ziraat Mobil Uygulaması Açılmıyor Sorunu

Ziraat bankası, mobil ve internet bankacılığını sık sık güncelleyen bankalardan biridir. Bazı sorunlar sunucu tarafından gerçekleşebilmekte fakat tüm sorunlar, sunucu kaynaklı değil. Sizden de alakalı olabilir. Bunlardan bazıları; şifreyi unutmanız ,şifrenizi bloke etmeniz ve bir çok neden.

Ziraat Mobil Uygulaması Açılmıyor Sorunu
Ziraat Mobil Uygulaması Açılmıyor Sorunu

Akıllı telefonların ve teknolojinin yaygınlaşmasıyla birlikte Türkiye'de yenilikler artmaya devam etmekte. Artık banka atm'sine gerek kalmadan para transferi ve birçok eklentiler kullanarak işlem gerçekleştirebilmekteyiz. Tabii ki bu durumları gerçekleştirmek için Mobil Bankacılığı kullanmamız gerekmekte. Mobil uygulamaların en büyük sorunu olan uygulamanının açılmaması birçok sorunu beraberinde getirmekte. Ziraat Mobil uygulamasını indirdiniz fakat açamıyorsanız aşağıda ki adımları izleyerek sorunu çözebiliriz. 

Ziraat Mobil Uygulaması Açılmıyor

  1. Mobil uygulamaların erişimi internet üzerinden yapıldığı için telefonunuzda internetin olup olmadığını kontrol edin.
  2. Ziraat Mobil'in güncel olduğundan emin olun.
  3. App Store veya Play Store güncellemelerini kontrol edin. Güncelleme gözükmüyorsa silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
  4. Ziraat Mobil uygulaması bakıma alınmış olabilir. Bunun için banka destek ekibi ile iletişime geçerek haberdar olabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uyguladınız fakat ziraat mobil uygulamasına erişim sağlayamıyorsanız, bankanın teknik destek ekibini arayarak erişime geçebilirsiniz.

Ziraat bankası teknik destek telefon no: 444 00 00 - 0850 220 00 00 numaralarından birisini Ziraat Bankacılık Müşteri Temsilcisi'ni arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.