Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Değiştirilemedi Hatası Nasıl Düzeltilir?

Tower Of Fantasy oyuncularının, oyun içerisinde kullanıcı adını değiştirmek istediklerinde karşılaştıkları "Kullanıcı Adı Değiştirilemedi" hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Ağustos 15, 2022 - 13:01
Ağustos 15, 2022 - 13:15
Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Değiştirilemedi Hatası Nasıl Düzeltilir?
Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Değiştirilemedi Hatası Nasıl Düzeltilir?

Tower Of Fantasy oyuncuları, oyun içerisinde kullanıcı adını değiştirmek istediklerinde "Kullanıcı Adı Değiştirilemedi" hatasıyla karşılaşarak kullanıcı adını değiştirememekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Değiştirilemedi Hatası Nedir?

Karşılaşılan bu hata, genellikle kullanıcı adının başka bir kişi tarafından kullanılmasından dolayı oluşmaktadır. Elbette sadece bu sorundan dolayı değil birçok sorundan dolayı da böyle bir hatayla karşıalaşabiliriz. Tower Of Fantasy kullanıcı adı değiştirilemedi hatasıyla karşılaşmanın olası nedenleri şu şekilde listelenebilir:

  • Değiştirmek istediğiniz kullanıcı adı, başka kişi tarafından kullanılıyor olabilir.
  • Değiştirmek istediğiniz kullanıcı adı, Tower of Fantasy kullanıcı adı gereksinimlerini karşılamıyor olabilir.
  • Kullanıcı adını değiştirmek için yeterli kristaliniz olmayabilir.

Yukarıda listelediğimiz sebepler, kullanıcı adını değiştirememenize neden olabilir. Bunun için sizlere bu hatayı nasıl düzelteceğimize dair bilgiler vereceğiz.

Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Değiştirilemedi Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Tower Of Fantasy Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Tower Of Fantasy kullanıcı adınızı değiştirmeniz için değiştirmek istediğiniz kullanıcı adı, başka kişi tarafından kullanılmaması, kullanıcı adı gereksinimlerini karşılaşaması ve yeterli kristalinizin bulunması gerektiğini açıkladık. Bu sebeplerden yola çıkarak kullanıcı adını nasıl değiştireceğinize dair bilgiler vereceğiz.

  • Tower of Fantasy oyununu çalıştırın.
  • Mobil kullanıcılar için sağ üst köşedeki "Mağaza" seçeneğine tıklayın. PC kullanıcıları için "ALT" tuşuna basarak "Mağaza" simgesine tıklayın.
  • Ardından "SICAK" yazan seçeneğe tıklayın.
  • Bu işlemden sonra "Kimlik Güncelleme Kartı Öğesi" seçeneğine ulaşın ve kullanıcı adı değişikliği için 300 kristal kullanın. (Kullanıcı adınızı değiştirmeniz için 300 kristal istenmektedir.)
  • Kristal ödemesini yaptıktan sonra yeni kullanıcı adınızı girin. (Kullanıcı adınızı değiştirmeden önce yeterli kristalinizin olup olmadığını kontrol edin.)

Bu işlemden sonra kullanıcı adınız anlık olarak güncellenecektir.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!