PUBG Açılmama Sorunu Çözümü

Dostlar bu anlatımımızda sadece pubg yi hiçbir şekilde açamayan kullanıcılarımıza çözüm yolunu göstereceğiz.Sizler için bu anlatımı resimli bir şekilde göstererek daha anlaşılır hale getirdik.İşte sizlere pubg açılmama sorunu çözümü..

PUBG Açılmama Sorunu Çözümü
PUBG Açılmama Sorunu Çözümü

1- İlk olarak bilgisayar arama yerine Çalıştır yazarak açıyoruz ve arama kutusuna services.msc yazıp enter'a basıyoruz.

2- Açılan hizmetler bölümünde Windows Update'i bulup üzerine çift tıklayarak açılan pencerede eğer update çalışıyorsa durdurak işleme devam etmemiz gerekiyor.Ardından Windows Update özelliğini otomatik hale getirerek kaydediyoruz.

3- Ardından Windows arama barından Windows Update Ayarları yazıyorsunuz. Çıkan seçeneğe tıkladıktan sonra windows update sekmesi karşınıza geliyor. Güncellemeleri Denetle  yazısına tıkladıktan sonra güncellemelerinizi yaparak sekmeyi kapatıyoruz.

4-Güncellemeyi başarılı bir şekilde tamamladık ve artık bu linke tıklayarak bu sayfaya ulaşıyorsunuz. Ardından İşletim Sistemize uygun olan bir driver’ı,sürücüyü indiriyoruz x86 – 32 Bit anlamına gelmekte x64 – İse 64 Bit anlamına gelmekte. Windows 10 Gibi bir işletim sistemine sahip iseniz Windows 8.1 Driverını indirebilirsiniz. Driver’ı kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp pubg oyununa eksiksiz bir şekilde girebiliriz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.