FIFA 2022 DirectX Error Sorunu

Fifa 22 oyuncularının oyun içerisinde veya oyunu açarken karşılaştıkları "An invalid paramter was passed to the returning function" hatasını bu makalede anlatacağız.

Şubat 9, 2022 - 15:03
Şubat 9, 2022 - 15:18
FIFA 2022 DirectX Error Sorunu
FIFA 2022 DirectX Error Sorunu

Fifa 22 oyuncularının, FUT bölümüne erişmek istediğinde "An invalid paramter was passed to the returning function" hatasıyla karşılaşarak FUT özelliğine erişememekte. Birçok oyuncuların da karşılarına çıkan bu hatanın neden karşımıza çıktığını ve bu hatayı nasıl çözeceğimize dair bilgiler vereceğiz.

FIFA 2022 DirectX Error Nedir ve Nasıl Düzeltilir?

Fifa 22 oyuncularının genellikle leaderboards ekranında karşılaştıkları bu hata EA geliştiricileri tarafından getirilen yeni güncellemeyle birlikte oluşan bir sorun olarak görülmekte. Bunun için EA geliştiricilerinin bu güncelleme üzerinde oluşan DirectX function hatasını düzeltmeleri için yeni bir güncelleme getirerek böyle bir hatayı düzeltmeleri gerekmektedir.

Bu hatayı kısa süreliğine atlatabiliriz fakat tam olarak çözmemize yardımcı olmayacaktır. Bunlardan biri ise eğer Ram veya XMP frekansını yükselttiyseniz yani hız aşırtması yaptıysanız böyle bir hatayla karşılaşma durumunuz yüksek. Bunun için Ram veya XMP frekansını eski haline getirerek bu durumdan kısa süreliğine kurtulabilirsiniz.

Unutmayın bu hatayı kesin olarak çözebilmemiz için EA geliştiricilerinin son güncelleme getirerek lider tablosunda ki hatayı kapatması gerekmektedir. Bunun için tek yapmamız gereken EA geliştiricilerinin yeni bir güncelleme getirmesini beklemek olacaktır.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!