FIFA 22 You Don't Have Access Hatası Nasıl Düzeltilir?

Fifa 22 oyuncularının oyunu açmak istediklerinde karşılaştıkları "You Don't Have Access" hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

FIFA 22 You Don't Have Access Hatası Nasıl Düzeltilir?
FIFA 22 You Don't Have Access Hatası Nasıl Düzeltilir?

Fifa 22 oyuncularının EA uygulaması üzerinden oyunu çalıştırmak istediklerinde karşılaştıkları "You Don't Have Access" hatası birçok sorundan dolayı oluşarak oyuncuların oyuna olan erişimlerini kısıtlamakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Fifa 22 You Don't Have Access Hatası Nedir?

Fifa 22 You Don't Have Access Hatası Nedir?

EA oturumunuzun gerçekleşmemesi bu gib sorunla karşılaşmamıza neden olabilir. Bunun için EA oturumundan çıkış yaparak tekrar oyunu açabiliriz. Elbette sadece oturumdan dolayı değil, bilgisayarda origin programının bulunmamasıyla hesap erişimine ulaşılamıyor olabilir.

Fifa 22 You Don't Have Access Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaştığımız bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

1-) EA Hesabına Tekrar Bağlanın

EA uygulamasında bağlı olduğunuz hesaptan çıkış yaparak tekrar giriş yapın. Ardından EA uygulamasını bir görev yöneticisi tarafından tamamen kapatın. Bu işlemden sonra EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırıp oyunu çalıştırmayı deneyin.

2-) Origin Programını Yükleyin

Origin programının bilgisayarda yüklü olmaması bu gibi sorunla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir. Bunun için Origin programını indirerek kullanıcı girişinizi sağlayın. Ardından Fifa 22 oyununu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

3-) Dosyaları Doğrulayın

Origin uygulamasını açarak Fifa 22 oyununun dosyalarını doğrulayarak sorunu ortadan kaldırabiliriz.

  • Origin uygulamasını açın.
  • Ardından Kütüphanenizi açın.
  • Bu işlemden sonra Fifa 22 üzerine sağ tık yaparak "Onar" seçeneğine tıklayın.

Bu gerçekleştirdiğimiz işlem Fifa 22 dosyalarını onarmaya yarayacaktır. İşlem başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra Origin uygulamasını tamamen kapatarak EA uygulaması üzerinden oyunu başlatmayı deneyin.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.