Düzeltme: Knockout City Network Message Hatası

Knockout City oyuncularının oyunu çalıştırdıktan sonra karşılaştıkları "Network Message. Unable to connect to the KO City servers. Please check your internet connection and try again. Net Code 1.46#10005" hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Düzeltme: Knockout City Network Message Hatası
Düzeltme: Knockout City Network Message Hatası

Knockout City oyuncuları, oyunu çalıştırdıktan sonra "Network Message. Unable to connect to the KO City servers. Please check your internet connection and try again. Net Code 1.46#10005" hatasıyla karşılaşarak oyuna olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Knockout City Network Message Hatası Nedir?

Karşılaşılan bu hata, genellikle iki faktörlü doğrulamanın açık olmasıyla birlikte oluşarak kullanıcılarda bu gibi bağlantı hataları oluşabilmekte. Elbette sadece bu sorundan dolayı değil, birçok sorundan dolayı da böyle bir hatayla karşılaşabiliriz. Bunun için sizlere birkaç öneriden bahsederek sorunun çözümüne ulaştırmaya çalışacağız.

Knockout City Network Message Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

1-) EA Kimlik Doğrulamasını Kapatın

EA hesabıyla giriş yapılmasıyla birlikte kimlik doğrulamasının açık olması bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun için EA kimlik doğrulamasını kapatarak sorunu ortadan kaldırabiliriz.

 Öncelikle aşağıda bırakacağım bağlantıya tıklayarak EA hesabınıza giriş yapın ve "Security" seçeneğine tıklayın.

EA Kimlik Doğrulamasını Kapatın.

Açılan ekranda bulunan "Login Verification" başlığı altında bulunan "Turn Off" butonuna tıklayarak kimlik doğrulamasını kapatalım.

Kimlik doğrulamasını kapattıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

2-) Epic Games Platform Bağlantısını Kaldırın

Bir Reddit kullanıcısının Epic Games platform bağlantısını kaldırdıktan sonra bir daha böyle bir hatayla karşılaşmadığını belirtmekte. Bunun için Epic Games bağlantısını kaldırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebiliriz.

Öncelikle aşağıda bırakacağım bağlantıya tıklayarak hesabınıza giriş yapın. Ardından yönlendirilen bağlantıda bulunan "Uygulamalar ve Hesaplar" seçeneğine ulaşarak "Hesaplar" seçeneğine tıklayın.

Epic Games Platform Bağlantısını Kaldırın.

Bu işlemden sonra bağlantı sağladığınız platforma gelerek "Remove" butonuna tıklayın ve bağlantıyı kaldırın.

Kaldırma işlemi tamamlandıktan sonra oyunu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.