Call of Duty: Black Ops Cold War Hata Kodu 3107840166 Çözümü

Call of Duty: Black Ops Cold War 3107840166 Hata koduyla birlikte kullanıcıların başını ağrıtmakta. Call Of Duty'nin önceki serisi olan Modern Warfare'de aynı şekilde hata koduyla karşılaşan kullanıcıların yeni çıkmış olan Black Ops Cold War'da da aynı hatayı almaktalar.

Call of Duty: Black Ops Cold War Hata Kodu 3107840166 Çözümü
Call of Duty: Black Ops Cold War Hata Kodu 3107840166 Çözümü

Call of Duty: Black Ops Cold War Hata Kodu 3107840166 Hata koduyla birlikte bir çok kullanıcıların baş belası olmakta.Call of Duty: Black Ops Cold War için PC Oyuncularının karşılaştıkları bu hata, oyunun en keyifli anında bilgisayarınızı pencereden atmanıza bile sebep olabilir.Call of Duty: Black Ops Cold War oyun geliştiricilerinin bu hatayı gördüklerini ve en yakında düzelteceklerini düşünüyorum.Ancak oyuna geri dönebilmeniz için bazı olası düzenlemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War Hata Kodu 3107840166 Nasıl Çözümlenir?

  • İlk olarak yapmamız gerekenlerden biri oyun dosyalarını tarayıp onaylamaktadır.Oyun dosyaları bütünlüğünü doğrulayıp tarama işlemini gerçekleştirin. Eksik dosya varmı bakın.
  • Eğer bilgisayarınız oyunun minimum gereksinimlerini karşılıyorsa grafik ayarlarını kısabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızda 3. parti yazılım varsa tümden silin veya antivirüs programından tarama yaparak bulmasını daha kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ardından bilgisayarınızı yeniden başlatıp oyuna girmeye çalışın.(Antivirüs programınız oyun dosyalarına zarar vermişte olabilir onun için antivirüs programını kapatıp oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayıp tarama işlemi gerçekleştirin.)
  • Bunlardan hiçbiri olmuyorsa en son yapacağımız iş oyun dosyalarının boyutu ne kadar büyük olsa da oyunu silip tekrar yüklemektir.(Kullandığınız programların oyunu tetikliyormu diye kontrol de edebilirsiniz.)

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.