BlueStacks'te Çalışmayan Clash of Clans Nasıl Düzeltilir?

BlueStacks kullanıcılarının Clash of Clans oyununu çalıştırdıktan sonra karşılaştıkları "siyah ekran" sorununu bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

BlueStacks'te Çalışmayan Clash of Clans Nasıl Düzeltilir?
BlueStacks'te Çalışmayan Clash of Clans Nasıl Düzeltilir?

BlueStacks kullanıcılarının Clash of Clans oyununu çalıştırdıktan sonra "siyah ekran" sorunuyla karşılaşarak BlueStacks'te Clash of Clans oyununu çalıştıramamakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans Neden BlueStacks'te Çalışmıyor?

SuperCell yeni kararla birlikte emulatör kullanıcılarının Clash of Clans oyununu engelleyeceklerini belirttiler.

Yeni güncellemenin gelmesiyle birlikte Clash of Clans oyununu BlueStacks üzerinden çalıştıran kullanıcılar, siyah ekran sorunuyla karşılaşarak oyunu çalıştıramadıklarını belirtmekteler.

Bu görünüşle birlikte SuperCell'in yeni güncellemesi, emulatör kullanan oyuncuların yeni güncellemeyle birlikte Clash of Clans oynamaları engellenmiş olarak gözükmekte.

BlueStacks'te Çalışmayan Clash of Clans Nasıl Düzeltilir?

Clash of Clans'ın BlueStacks'te çalışmamasını düzeltmemiz için aşağıda bırakacağımız öneriyi gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Amazon Appstore Uygulamasını Kullanın

Amazon Appstore uygulaması üzerinden oyunu çalıştıran kullanıcılar, BlueStacks üzerinden Clash of Clans'ı çalıştırdıklarını söylemekte. Bizlerde bu öneriyi gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

  • Öncelikle BlueStacks uygulaması üzerinden Clash of Clans oyununu kaldırın.
  • Amazon Appstore APK uygulamasını aşağıda bırakacağımız bağlantıya tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirin.

Amazon Appstore APK İndirmek İçin Tıklayın

  • Amazon Appstore uygulamasını BlueStacks'a yükledikten sonra çalıştırın.
  • Amzon hesabınızı oluşturun ve oturumunuzu açın.
  • Arama ekranına Clash of Clans'ı aratın ve yükleyin.
  • Bu işlemden sonra Clash of Clans oyununu çalıştırarak "Ayarlar" menüsüne ulaşın ve SuperCell kimliğinizle giriş yapın.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.