X3DAudio1_7.dll Hatası Çözümü

Eğer sizde herhangi bir oyundan veya programdan "X3DAudio1_7.dll Hatası" alıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizde bu hatanın sorununu araştırıp sizler için çözüme ulaştırmak için makaleyi yazıyoruz.

X3DAudio1_7.dll Hatası Çözümü
X3DAudio1_7.dll Hatası Çözümü

X3DAudio1_7.dll Hatası genellikle .dll uzantılı dosyamızın bulunmaması durumunda kaynaklanan bir sorundur. Bu hata sadece programlarda değil bazı oyunlarda da karşılaşılabiliyor. Eğer oyun veya program üzerinde bu hatayı alıyorsanız makaleyi okumaya devam edebilirsiniz.

X3DAudio1_7.dll Hatası Nasıl Çözülür

  • Öncelikle eksik bulunan .dll uzantılı dosyamızı buraya tıklayarak indirelim.
  • İndirdiğimiz dosyayı C:\Windows\SysWOW64 ve C:\Windows\System32 klasörüne kopyalayın.
  • Bu sefer oyun çalışır fakat oyunda ses alamazsanız Pubg ses hatası veya farklı bir oyun hatasını googlede aratabilirsiniz. Eğer oyuna giriş yaptıysanız fakat oyunda ses gelmiyorsa aşağıda ki öneriyi gerçekleştirerek soruna kavuşabiliriz.

Ses Gelmiyorsa

DirectX End-User Runtime Web Installer yazılımını kurmamız gerekecektir. İndirmek için tıklayın

İnidirip dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Çıkan setup ekranında ilerleyerek kurulum işlemini gerçekleştirin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.