Valorant Yükseltilmiş Skinleri İade Etmek

Son birkaç gün içerisinde Valorant'ın yeni getirdiği iade politikasında ki yükseltilmiş skinleri nasıl iade edebileceğimize dair bilgiler vereceğiz.

Valorant Yükseltilmiş Skinleri İade Etmek
Valorant Yükseltilmiş Skinleri İade Etmek

Son birkaç gündür Valorant'ın iade politikası ile alakalı çeşitli sorular sorulmakta. Bizlerde bu iade politikasında değiştirilen bazı yenilikleri sizlere anlatacağız.

Valorant Eylül ayında iade politikasında ki makalesini güncelleyerek kullanıcılarına tanıtmış durumda. Bu iade politikası güncellenmiş fakat iade şartları eskisiyle aynı. Sadece 14 gün içerisinde satın alınmış ve kullanılmamış VP iade edebiliyoruz. Elbette her içeriğimizi iade edemeyiz. Bunun için Valorant'ın iade edilmeyen içeriklerine göz atabiliriz.

Valorant İade Edilmeyen İçerikler

  • Kullanılmış Silah Kaplamaları
  • Geliştirilmiş Silah Kaplamaları
  • Kullanılmış Oyun İçi İçerik (Silah Uğurları, Oyuncu Kartları vb.)
  • Karakter Kontratı Seviyeleri
  • Silah Kaplaması Seviyeleri
  • Silah Kaplaması Paketleri
  • Seçkin Savaş Biletleri
  • Seçkin Savaş Bileti Seviyeleri
  • Radyanit Puanları

Yukarıda listelenen içerikler ne yazık ki iade politikasında yer verilmeyecektir.

Valorant Yükseltilmiş Skin Nasıl İade Edilir

Valorant, bu ay içerisinde gerçekleştirdiği yeni güncelleme içeriğinde oyuncuların son 3 ay içerisinde satın almış olduğu yükseltilmiş skinlerini bir seferliğine iade edilebileceğine dair bilgiler verdi. Bu işlemi gerçekleştirmemiz için sipariş geçmişini kontrol ederek iade talebinde bulunabiliyoruz.

Valorant İade Talebinde Bulunmak İçin Tıklayın.

Yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak yükseltilmiş skinlerinizi iade edebilirsiniz. Bunun için öncelikle Valorant hesabınıza giriş yapın ve karşımıza çıkan ekranda "Sipariş Geçmişimi Göster" seçeneğine tıklayarak satın alma geçmişinizi görebilirsiniz.

Satın alma geçmişi tablosunda sıralanan son 3 aylık yükseltilmiş skinlerinizi iade etmeniz için ürünün sağ tarafında bulunan "İADE" seçeneğine tıklayarak iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İade işlemini gerçekleştirmeden önce Valorant, bir seferliğine mahsus bu içerik için iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz ancak bir daha böyle bir iadenin yapılamayacağına dair bir bilgiyle karşılaşacaksınız.

Yani iade işlemini gerçekleştirdikten sonra iade işleminden vazgeçmek isterseniz, iade işlemini gerçekleştirmiş olduğunuz ürünü kurtaramayacağınız anlamına gelmektedir. Bunun için iade işlemini gerçekleştireceğiniz ürünü dikkatli bir şekilde takip etmenizde fayda var.

Valorant yükseltilmiş skin iadesini kabul ettikten sonra, hem silah geliştirmeleri için harcadığınız radyanit puanı, hem de silahı satın aldığınız valorant puanı hesabınıza geri yükleniyor.

Evet arkadaşlar bu makalemizde Valorant yükseltilmiş skin iadesini nasıl iade edeceğimize dair bilgiler verdik. Eğer iade işlemini gerçekleştirirken herhangi bir hatayla karşılaşıyorsanız açtığımız FORUM portalına girerek sorularınızı topluluğa ulaştırabilirsiniz.