Ubisoft Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı Sorunu Çözümü

Ubisoft kullanıcılarının herhangi bir oyunu açmaya çalıştığında "Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı" hatasıyla karşılaşarak oyuna erişimini kısıtlamakta.

Ubisoft Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı Sorunu Çözümü
Ubisoft Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı Sorunu Çözümü

Ubisoft kullanıcılarının herhangi bir oyunu açarken karşılaştıkları "Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı" hatası hesap sorunundan dolayı karşılaşarak oyuna erişimi engellemekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

Ubisoft Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı Sorunu Nedir?

Karşılaşılan bu hatanın temel sebebi ubisoft hesabının farklı olmasından dolayı böyle bir sorunla karşılaşmaktayız. Eğer açık olan hesabınız açacağınız oyuna tanımlı değilse böyle bir hatayla karşılaşmaktasınız. Eğer steam hesabı üzerinden oyuna bağlanıyorsanız, önceden tanımladığınız oyun hesabına bağlanmanız gerekmektedir.

Ubisoft Bu Ürünün Sahipliğini Doğrulamakta Sorun Yaşandı Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Karşılaştığımız bu hatayı çözmemiz için yapmamız gereken tek şey kullandığınız Ubisoft hesabınızı kontrol etmek olacaktır. Eğer önceden eşitlediğiniz bir Ubisoft hesabınız varsa kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bunun için kullandığınız Ubisoft hesabınızın oturumunu kapatarak önceden oyunu üzerine tanımladığınız hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer hesabın şifresini unuttuysanız şifreyi yenileyerek Ubisoft hesabınıza girebilirsiniz.

Eğer oyunu önceden Steam platformundan alıp, Ubisoft hesabınızı unuttuğunuz hesaba bağladıysanız ve hesabı unuttuysanız Ubisoft destekle iletişime geçerek bu durumu ileterek yardım isteyebilirsiniz.

Ubisoft Destek İçin Tıklayın

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.