Snapchat Destek Kodu SS06 Nasıl Düzeltilir?

Snapchat kullanıcılarının, hesabına giriş yapmak istediklerinde karşılaştıkları "Destek Kodu SS06" hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Snapchat Destek Kodu SS06 Nasıl Düzeltilir?
Snapchat Destek Kodu SS06 Nasıl Düzeltilir?

Snapchat kullanıcılarının, hesabına giriş yapmak istediklerinde "Tekrarlanan denemeler veya diğer şüpheli faaliyetler nedeniyle, snapchat erişiminiz geçici olarak devre dışı bırakılmıştır. Destek Kodu: SS06" hatasıyla karşılaşarak hesabına olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Snapchat Destek Kodu SS06 Nedir?

Snapchat Destek Kodu SS06

Karşılaşılan bu hata, açıklamada olduğu gibi hesabınız şüpheli hareketten dolayı geçici olarak devre dışı bırakıldığından dolayı hesabınıza erişememektesiniz. Hesabınız kalıcı olarak yasaklanmadığı için kısa süre içerisinde hesabınızın kısıtlamasını kaldırabilirsiniz. Bunun için aşağıda bırakacağımız adımları uygulayarak sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Snapchat Destek Kodu SS06 Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Destek Ekipleriyle İletişime Geçin

Geçici olarak hesabınızın devre dışı olmasıyla birlikte destek ekipleriyle iletişime geçerek hesabınızı aktif edebilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıda bırakacağımız bağlantıya tıklayarak Snapchat Destek sayfasına ulaşalım.

Snapchat Destek Sayfasına Ulaşmak İçin Tıklayın.

Açılan sayfada bulunan "I can’t access my account" seçeneğine tıklayın.

Bu işlemden sonra yeni bir seçenek daha açılacaktır. Bu seçeneklerde bulunan "I see an error message when I log in" seçeneğine tıklayın.

Snapchat Destek Kodu SS06

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Snapchat size "Still need help?" sorusu soracaktır. Bu yanıta "YES" seçeneğine tıklayın.

Snapchat Destek Kodu SS06

Seçeneğe dokunmamızın ardından yeni bir form ekranı açılacaktır. Bu form ekranına eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Snpachat Destek ekiplerine yollayın ve geri dönüşlerini bekleyin. Geri dönüş ardından Snapchat ekibi tarafından belirtilen talimatları ve adımları izleyerek geçici olarak kısıtlanan hesabınızı açabilirsiniz.

Snapchat Destek Kodu SS06

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.