Rise Of Kingdoms Zaman Aşımına Uğradı Hatası

Google Play üzerinde yaklaşık 10 milyondan fazla indirme alan Rise of Kingdoms farklı hatalarla kullanıcıların karşısına çıkabilmekte. Eğer sizde bu hatayı alıyorsanız farklı yabancı forumlardan topladığım kullanıcıların bu başlık altında aldığı hatayı nasıl çözdüklerini sizlere anlatacağım.

Rise Of Kingdoms Zaman Aşımına Uğradı Hatası
Rise Of Kingdoms Zaman Aşımına Uğradı Hatası

Arkadaşlar bu hatanın nedeni bir çok sebepten dolayı gerçekleştiği için farklı maddeler halinde sizlere çözüm sunacağım.

  1. Bu hatayı aldığınızda ve kablosuz ağa bağlandığınızda, sadece wifi bağlantısını kesin. Kablosuz bağlantıda değilseniz, uçak modunu açıp kapatın. Bu genellikle benim için sorunu çözer. Bu çözüm aynı zamanda sohbet bağlantı hatası için de işe yarar.
  2. Oyuna giriş yaptığınızda anlık bir oyun güncellemesi gelmiş olabilir.Lütfen oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin.
  3. Eğer bir wifi bağlantısıyla oyuna girişinizi sağlamaya çalışıyorsanız wifi bağlantınızın sinyali düşük olabilir.Bunun için mobil veriyle giriş yapmayı deneyin.
  4. Oyundan çıkmaya zorlayın ve yeniden başlatın. Bu, oyunla ilgili herhangi bir sorunu da çözmelidir.
  5. Arka planda herhangi bir kaynak tüketen uygulama kullanmadığınızdan emin olun. Cihazınız başka uygulamaları güncelliyorsa veya arka planda kaynak gerektiren uygulamalar çalışıyorsa, özellikle oyunu daha eski bir cihazda oynuyorsanız sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
  6. Bu anlatacağım android için geçerlidir; Rise of Kingdoms oyununu tamamen silip son sürüm apk dosyasını indirip kurulumunu yapın. Son sürüm indirmek için TIKLAYIN

Kusursuz bir şekilde çalışması için gerekli tüm kaynaklara sahip olduğundan emin olmak için Rise of Kingdoms oynarken tüm arka plan uygulamalarını kapatın.

Ancak, çoğu durumda, ya bakımdan geçen (bunlar genellikle önceden duyurulur), yepyeni bir güncellemeyle uğraşan ya da bir tür hatayla uğraşan oyun sunucularındaki sorun.

İyi haber şu ki, bunun olduğu çoğu durumda, Lilith Games oyuncuları bir sürü bedava Taş ile telafi ediyor, bu yüzden sorununuz boşuna değil.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz hala devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.