PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4 Nasıl Düzeltilir?

Playstation 5 kullanıcılarının Playstation Network platformuna bağlanırken karşılaştıkları "Hata Kodu WS-116367-4" sorununu bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4 Nasıl Düzeltilir?
PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4 Nasıl Düzeltilir?

Playstation 5 kullanıcılarının Playstation Network platformuna bağlanırken "Hata Kodu WS-116367-4" hatasıyla karşılaşarak platforma olan bağlantısı kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki işlemleri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4 Nedir?

PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4

Karşılaşılan bu sorun Playstation ağına olan bağlantınızın askıya alındığını söylemekte. Konsolun bize paylaşmak istediği hata şu şekildedir:

"PSN'ye erişim askıya alındı."

Bunun için hesabı kontrol ederek hesabın ne kadar süreyle askıya alındığını kontrol edebiliriz veya destek ekibiyle iletişime geçebiliriz.

PlayStation 5 Hata Kodu WS-116367-4 Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabiliriz.

1-) Web Üzerinden Giriş Sağlayın

Herhangi bir internet tarayıcısı yardımıyla PSN hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Eğer hata vermeye devam ediyorsa hizmet koşullarının ihlali nedeniyle hesabınız askıya alınmıştır. PSN'ye erişmeden önce hizmet koşulları ve kullanıcı sözleşmesini kontrol edebilirsiniz.

2-) Yeni Bir Hesap Oluşturun

Yeni bir hesap oluşturarak girişinizi sağlayabilirsiniz. Fakat yeni bir hesap satın aldığınız herhangi bir ürünü çalıştırmanıza yardımcı olmayacaktır. Bunun için aşağıdaki öneriyi gerçekleştirerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

3-) Destek Ekipleriyle İletişime Geçin

Playstation hesabınızın neden askıya alındığını ve askıya alınan hesabı geri almamız için destek ekipleriyle canlı olarak iletişime geçebilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.