NVIDIA'da You Are Not Authorized For This Action Nasıl Düzeltilir?

NVIDIA kullanıcılarının oturum açmak istediklerinde karşılaştıkları "you are not authorized for this action." hatasını bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Aralık 6, 2022 - 07:47
NVIDIA'da You Are Not Authorized For This Action Nasıl Düzeltilir?
NVIDIA'da You Are Not Authorized For This Action Nasıl Düzeltilir?

NVIDIA kullanıcıları, oturum açmak istediklerinde "you are not authorized for this action." hatasıyla karşılaşarak uygulamaya olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

NVIDIA'da You Are Not Authorized For This Action Hatası Nedir?

NVIDIA You Are Not Authorized For This Action Hatası

Karşılaşılan bu hata, birçok sorundan dolayı gerçekleşerek kullanıcıların girişini engelleyebilir. Bu durumlar ise aşağıdaki gibi bir dizi nedenden dolayı olabilir:

  1. NVIDIA hesabınızda oturum açmamış olabilirsiniz veya yanlış hesapla oturum açmış olabilirsiniz. Bu durumda, kullanmaya çalıştığınız hizmete veya özelliğe erişmek için doğru hesapla oturum açmanız gerekecektir.
  2. Kullanmaya çalıştığınız hizmete veya özelliğe erişmek için uygun aboneliğe veya üyeliğe sahip olmayabilirsiniz. Bazı NVIDIA hizmetleri veya özellikleri, bunları kullanmak için ücretli abonelik veya üyelik gerektirebilir.
  3. NVIDIA sistemlerinde teknik bir sorun olabilir ve bu durumda yardım için NVIDIA desteği ile iletişime geçmeniz gerekir.

Bu mesajı alırsanız, doğru NVIDIA hesabıyla oturum açtığınızdan ve kullanmaya çalıştığınız hizmete veya özelliğe erişmek için gerekli izinlere veya aboneliklere sahip olduğunuzdan emin olmanız önerilir.

Hâlâ sorun yaşıyorsanız, yardım için NVIDIA desteği ile iletişime geçebilirsiniz.

NVIDIA'da You Are Not Authorized For This Action Nasıl Düzeltilir?

Karşılaştığınız bu hatayı düzeltmeniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1-) Doğru NVIDIA Hesabınızla Giriş Yaptığınızdan Emin Olun

Kullanmaya çalıştığınız hizmete veya özelliğe erişmek için doğru hesapla oturum açmanız gerekebilir. Eğer doğru hesapla oturum açmadığınızı düşünüyorsanız yeniden giriş yapmayı deneyerek sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

2-) Uygun Aboneliğe Sahip Olmayabilirsiniz

Doğru hesapla oturum açtıysanız, kullanmaya çalıştığınız hizmete veya özelliğe erişmek için uygun aboneliğe veya üyeliğe sahip olup olmadığınızı kontrol edin . Bazı NVIDIA hizmetleri veya özellikleri, bunları kullanmak için ücretli abonelik veya üyelik gerektirebilir.

3-) İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin

Hala sorun yaşıyorsanız , hizmete erişmenizi engelleyen teknik bir sorun olmadığından emin olmak için internet tarayıcınızı yeniden başlatmayı veya internet bağlantınızı kontrol etmeyi deneyin.

4-) NVIDIA Destek İle İletişime Geçin

Hizmete veya özelliğe hala erişemiyorsanız, yardım için NVIDIA destek ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmetin kullanılabilirliği hakkında daha fazla bilgi sağlayabilecekler ve yaşadığınız sorunları gidermenize yardımcı olacaklar.

NVIDIA destek web sitesinde daha fazla bilgi ve sorun giderme adımları bulabilirsiniz.

NVIDIA Destek İle İletişime Geçin.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!