Modern Warfare II Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?

Call of Duty Modern Warfare II oyuncularının oyunu çalıştırdıktan sonra karşılaştıkları "Change Activision ID" hatasını bu makalede bilgilendirmeye çalışacağız.

Ekim 24, 2022 - 18:15
Modern Warfare II Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?
Modern Warfare 2 Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?

Call of Duty: Modern Warfare II'de bir "change Activision ID" görünen adı sonsuz döngü sorunu ortaya çıktı ve Kampanyası için sadece erken erişim lansmanı olması gereken şeyi rahatsız etti.

Sorunu mümkün olan en kısa sürede çözmek isteyenler için, Modern Warfare 2'deki "change display name" hatasını nasıl düzelteceğinize dair bir döküm.

Modern Warfare II change display name hatası

Modern Warfare II Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?

Modern Warfare II Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?

Ne yazık ki, Modern Warfare 2 Kampanya Erken Erişim döneminin lansmanı, birçok oyuncu için oyunu başlattıktan sonra şımarık görünüyor, onlara mevcut Activision ID görünen adlarına izin verilmediğini ve değiştirmeleri gerektiğini söylüyor. Görünüşe göre bu sorun çoğunlukla hem Steam hem de Battle.net aracılığıyla PC'dekileri etkiliyor .

Sonuç olarak, beta sırasında büyük bir sorun olmadığı için bunun Activision'ın sonundaki bir hata olduğu anlaşılıyor. Elbette Activision, toksisite karşıtı önlemlerini yeni bir davranış kurallarıyla güçlendirmenin peşindeydi, ancak görünen o ki birçok hesap yanlışlıkla bu hatayla karşılaşıyor.

Bu nedenle, bu hatayı düzeltmemiz için sürekli olarak kullanıcı adınızı değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer sürekli olarak değiştirmeyi denemenize rağmen sorun devam ediyosa Activision web sitesi üzerinden kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Activison Kullanıcı Adını Değiştirin

Activision web sitesi üzerinden kullanıcı adınızı değiştirerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Fakat bunu unutmayın Activision kullanıcı adınızı 6 ayda bir değiştirebilirsiniz.

Activision Web Sitesine Ulaşın.

Yukarıdaki bağlantıya ulaşarak sağ üst tarafta bulunan "Login" seçeneğine tıklayın ve Activision hesabınıza giriş yapın.

  • Hesabınıza giriş sağladıktan sonra sol tarafta bulunan "BASIC INFO" seçeneğine tıklayın.
  • Bu işlemden sonra "ACTIVISION ID" yazısının yanında bulunan "EDIT" butonuna tıklayın ve kullanıcı adınızı düzenleyin.

Modern Warfare II Change Activision ID Hata Ekranı Nasıl Düzeltilir?

Kaydetme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!