Düzeltme: Tiktok Yorumları Yüklenmiyor veya Gösterilmiyor

Tiktok kullanıcılarının gönderi yorumlarını okumak istediklerinde karşılaştıkları Tiktok yorumları yüklenmiyor veya gösterilmiyor sorununu bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Düzeltme: Tiktok Yorumları Yüklenmiyor veya Gösterilmiyor
Düzeltme: Tiktok Yorumları Yüklenmiyor veya Gösterilmiyor

Tiktok kullanıcıları, gönderide ki yorumu okumak istediklerinde yorumların yüklenmediğini veya gösterilmediğini gözlemlemekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Tiktok Yorumları Neden Yüklenmiyor veya Gösterilmiyor?

Tiktok yorumlarının yüklenmemesinin genel sebebi, hesabınızın kural ihlalinden dolayı kısıtlanmasıyla birlikte oluşabilir. Elbette sadece bu sorundan dolayı değil birçok sorundan dolayı da böyle bir hatayla karşılaşabiliriz. Tiktok yorumlarının yüklenmeme veya gösterilmeme sorununun olası nedenleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Hesabınız kısıtlanmış olabilir.
 • Tiktok sunucularında sorun olabilir.
 • Uygulama önbelleği sorunlu olabilir.
 • Uygulama izinleri devre dışı olabilir.
 • Uygulama güncel olmayabilir.

Yukarıda sıraladığımız olası sebepler, birçok sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Tiktok Yorumları Yüklenmiyor veya Gösterilmiyor Hatası Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

1-) Hesap Durumunuzu Kontrol Edin

Hesabınızda oluşan ihlaller, bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bunun için hesabımızın kısıtlanıp kısıtlanmadığını kontrol ederek sorunun neyden kaynaklandığını anlayabiliriz. Tiktok hesabımızın durumunu öğrenmek için:

 • Tiktok uygulamasını çalıştırın.
 • Profilinizi açarak sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayarak "Ayarlar" menüsüne ulaşalım.
 • Menü içerisinde bulunan "Güvenlik" menüsüne erişerek "Güvenlik uyarıları" seçeneğine tıklayın.

Bu işlemden sonra hesap durumunu etkileyen herhangi bir paylaşımın olup olmadığını kontrol edin. Eğer bu durumdan dolayı etkilenen bir paylaşım varsa bundan dolayı çeşitli sorunlarla karşılaşabiliriz.

2-) Hesabınızı Doğrulayın

Hesabınızın doğrulanmaması hesabın birçok erişimde engele takılmasına neden olabilir. Bunun için hesabınızın doğrulanıp doğrulanmadığını kontrol etmemiz için:

 • Tiktok uygulamasını çalıştırın.
 • Bu işlemden sonra profilinizi açarak sağ üst köşede bulunan üç noktaya tıklayın.
 • Açılan menü içerisinde bulunan "Hesabı Yönet" seçeneğinde bulunan "E-Posta" ve "Telefon" seçeneğini doğrulandığından emin olun.

Eğer mail ve telefon güncel değilse güncelleyip onaylayarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

3-) Üçüncü Parti Uygulaması Kullanmayın

Üçüncü parti uygulamaların kullanılması bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Eğer Tiktok++ gibi uygulamalar kullanıyorsanız bu hatayla karşılaşabilme olasılığınız yüksek. Bunun için Tiktok++ gibi uygulamayı silerek Google Play veya App Store üzerinden indirme işlemini gerçekleştirerek hesabınıza erişmeyi deneyin. Bu işlemi denemeden önce aşağıdaki öneriyi gerçekleştirerek hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

4-) Uygulama Güncel Olmayabilir

Tiktok uygulamasının güncel olmaması, yeniliklerede açık olmaması anlamına gelir. Bundan dolayı Tiktok uygulamasının güncel olup olmadığını doğrulamamız gerekmektedir. Aksi durumda birden fazla hata veya sorunla karşılaşarak erişim engeli alabiliriz.

5-) Verileri ve Önbelleği Temizleyin

Tiktok uygulamasında oluşan herhangi bir önbellek sorunu bu gibi hatalarla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir. Bunun için verileri ve önbelleği temizleyerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Not: Bu işlem içerisinde hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapılacaktır. Bunun için hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini bildiğinizden emin olun.

Android Cihazlar İçin Verileri ve Önbelleği Temizleme

 • Öncelikle "Ayarlar" menüsünü açın.
 • Menü içerisinde bulunan "Uygulamalar" seçeneğine tıklayın.
 • Ardından "Tiktok" uygulamasını seçerek "Depolama" seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekranda bulunan "Verileri Temizle" seçeneğine tıklayarak temizleyin.

Bu işlemden sonra Tiktok uygulamasını çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

IOS Cihazlar İçin Verileri ve Önbelleği Temizleme

 • Ayarlar menüsünü açın.
 • Açılan menü içerisinde bulunan "Genel" seçeneğine tıklayın.
 • Menü içerisinde "iPhone Saklama Alanı" seçeneğine tıklayın.
 • Ardından "Tiktok" uygulamasını seçerek mavi bir şekilde yazan "Uygulamayı Sil" seçeneğine tıklayarak uygulamayı silin.

Bu işlemden sonra bir önceki menüye erişerek "İzinler" seçeneğine tıklayın ve devre dışı olan izini etkinleştirerek uygulamayı çalıştırın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

6-) Cihazınızı Yeniden Başlatın

Cihazınızda oluşan önbellek sorunu birçok uygulamada hasar veya sorun bırakabilir. Bunun için cihazınızı yeniden başlatarak geçici önbellek sorununun önüne geçebiliriz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.