Düzeltme: Call of Duty Warzone Mobile Yüklenme Ekranında Takılıyor

Call of Duty Warzone Mobile oyuncularının oyunu çalıştırdıktan sonra karşılaştıkları "Yüklenme Ekranında Takıldı" sorununu bu makalede çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

Aralık 1, 2022 - 09:45
Aralık 1, 2022 - 09:50
Düzeltme: Call of Duty Warzone Mobile Yüklenme Ekranında Takılıyor
Düzeltme: Call of Duty Warzone Mobile Yüklenme Ekranında Takılıyor

Call of Duty Warzone Mobile oyuncuları, oyunu çalıştırdıktan sonra "Yüklenme Ekranında Takıldı" sorunuyla karşılaşarak oyuna olan erişimi kısıtlanmakta. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız aşağıdaki önerileri gerçekleştirerek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Call of Duty Warzone Mobile Yüklenme Ekranında Neden Takıldı?

Call of Duty Warzone Mobile oyuncularının yüklenme ekranında takıldıklarını ve böyle bir sorunla karşılaştıklarında oyuna erişemediklerini belirtmekte. Karşılaşılan bu sorununun genel nedeni, oyun dosyalarının okunamaması veya bozuk olmasıyla birlikte karşımıza çıkmaktadır. Bunun için sizlere birkaç öneriden bahsederek sorunun çözümüne ulaştırmaya çalışacağız.

Call of Duty Warzone Mobile Yüklenme Ekranında Takıldı Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Karşılaşılan bu hatayı düzeltmemiz için aşağıdaki adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

1-) Sunucu Sorunu Olabilir

Call of Duty Warzone Mobile sunucularında oluşan bakım veya çökme, bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmamıza neden olabilir. Çökme veya bakımı öğrenmemiz için öncelikle DownDetector sitesi yardımıyla takip ederek haberdar olabiliriz. Ulaşacağımız bağlantı topluluğun karşılaştığı anlık hataların verilerini toplayarak günlük çökme veya hata analizini bizlere yansıtmaktadır.

DownDetector Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayın

Bu hata analinizi gözlemleyerek sorunun neyden kaynaklandığını kestirebiliriz. Bunun için bağlantıya ulaşarak arama ekranına Call of Duty Warzone Mobile yazısını aratın veya yukarıdaki bağlantıya ulaşarak direkt erişimi sağlayabilirsiniz.

2-) VPN Bağlantısı Gerçekleştirin

Herhangi bir vpn uygulamasını Google Play Store veya App Store üzerinden indirerek "ABD, Avustralya, Kanada" gibi farklı ülke sunucuları arasına geçiş yapmayı deneyebilirsiniz. Farklı bir ülke sunucusuna geçiş yaptıktan sonra oyuna giriş yapın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

3-) Call of Duty Warzone Mobile Uygulamasını Güncelleyin

Call of Duty Warzone Mobile uygulamasının güncel olmaması, yeniliklerede açık olmaması anlamına gelir. Bundan dolayı Call of Duty Warzone Mobile uygulamasının güncel olup olmadığını doğrulamamız gerekmektedir. Aksi durumda birden fazla hata veya sorunla karşılaşarak erişim engeli alabiliriz.

4-) Cihazı Yeniden Başlatın

Her ne kadar basit bir öneri olarak gözükse de, cihazı yeniden başlatmak olası hataların önüne geçmesine yardımcı olabilir. Bunun için cihazınızı yeniden başlatarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

5-) Verileri ve Önbelleği Temizleyin

Call of Duty Warzone Mobile uygulamasında oluşan herhangi bir önbellek sorunu bu gibi hatalarla karşılaşmamıza sebebiyet verebilir. Bunun için verileri ve önbelleği temizleyerek sorunu ortadan kaldırabiliriz.

Not: Bu işlem içerisinde hesabınızdan otomatik olarak çıkış yapılacaktır. Bunun için hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini bildiğinizden emin olun.

Android Cihazlar İçin Verileri ve Önbelleği Temizleme

  • Öncelikle "Ayarlar" menüsünü açın.
  • Menü içerisinde bulunan "Uygulamalar" seçeneğine tıklayın.
  • Ardından "Call of Duty Warzone Mobile" uygulamasını seçerek "Depolama" seçeneğine tıklayın.
  • Açılan ekranda bulunan "Verileri Temizle" seçeneğine tıklayarak temizleyin.

Bu işlemden sonra Call of Duty Warzone Mobile uygulamasını çalıştırarak sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

IOS Cihazlar İçin Verileri ve Önbelleği Temizleme

  • Ayarlar menüsünü açın.
  • Açılan menü içerisinde bulunan "Genel" seçeneğine tıklayın.
  • Menü içerisinde "iPhone Saklama Alanı" seçeneğine tıklayın.
  • Ardından "Call of Duty Warzone Mobile" uygulamasını seçerek mavi bir şekilde yazan "Uygulamayı Sil" seçeneğine tıklayarak uygulamayı silin.

6-) Üçüncü Parti Uygulaması Kullanmayın

Üçüncü parti uygulamaların kullanılması bu gibi çeşitli hatalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Eğer Call of Duty Warzone Mobile MOD APK gibi uygulamalar kullanıyorsanız bu hatayla karşılaşabilme olasılığınız yüksek. Bunun için Call of Duty Warzone Mobile MOD APK gibi uygulamayı silerek Google Play veya App Store üzerinden indirme işlemini gerçekleştirerek hesabınıza erişmeyi deneyin. Bu işlemi denemeden önce aşağıdaki öneriyi gerçekleştirerek hesabınıza giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

7-) Uygulamayı Silip Tekrar Yükleyin

Uygulamaayı silip tekrar yüklemek bu gibi çeşitli hataların önüne geçilmesine yardımcı olabilir. Bunun nedeni uygulama dosyalarının bozuk veya hatalı olmasından dolayı kaynaklanabilir. Bunun için Call of Duty Warzone Mobile uygulamasını tamamen cihazınızdan silerek tekrardan inidirip kurulum işlemini gerçekleştirin ve açın. Bu işlemden sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk. Eğer sorununuz devam ediyorsa açtığımız FORUM platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.

Hata Uzmanı Aradağın hataları bulman artık çok daha kolay!