Anydesk Açılmama Sorunu

Kullanıcıların Anydesk uygulamasını açarken karşılaştığı açılmama sorunu birçok bağlantıları engelleyerek ana menüyü göstermemekte. Eğer sizde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız bu makale sizin için rehber olacaktır.

Anydesk Açılmama Sorunu
Anydesk Açılmama Sorunu

Anydesk uygulamasını kullanan kullanıcıların uygulamayı açarken karşılaştığı açılmama sorunu hiç bir şekilde tepki vermeyerek ana menüyü göstermemekte. Eğer sizde böyle bir hatayla karşılaşıyorsanız aşağıdaki yazıda açılmama sorunuyla neden karşılaştığımızı ve bu hatadan nasıl kurtulacağımıza dair bilgiler edineceğiz.

Anydesk Beyaz Ekran Sorunu Neden Alıyorum?

Bu hatanın genel sebebi Anydesk programının hizmetler içerisinde bulunan AnyDesk Service adlı hizmetler servisinin durdurulmasından kaynaklı bir durumdur. Bu gibi hataları çözmemiz için Anydesk Service adlı hizmeti başlatmamız gerekecektir.

Anydesk Açılmama Sorunu Nasıl Düzeltilir?

Anydesk açılmama sorununu çözmemiz için yukarıda söylediğimiz gibi AnyDesk Service adlı hizmeti başlatmamız gerekmektedir. Bunun için;

  • Başlat arama ekranına Hizmetler yazıp açın.

  • Açılan hizmetler ekranında AnyDesk Service hizmetini bularak çift tıklıyoruz.
  • Karşımıza çıkan ekranda AnyDesk Service Özellikleri açılacaktır.
  • Başlangıç türünü Otomatik olarak seçip Uygula butonuna tııklayın.

  • Hizmet durumu Durduruldu olarak gözüküyorsa aşağıda bulunan Başlat butonuna basın.

Bu işlemden sonra hizmet durumu çalışıyor olarak görülecektir. Artık Anydesk programını açarak bağlantı sağlayabiliriz.

Evet arkadaşlar sorunumuzu bu başlık altında çözmüş olduk eğer sorununuz devam ediyorsa açmış olduğumuz HATA SOR platformumuza girerek karşılaştığınız hataları sorabilirsiniz.