Çözüldü NFS MOSTWANTED MENÜ'DE TUŞ TAKILI KALMA SORUNU

Merhabalar;

Dün NFS Mostwanted ve Carbon'u yükledim. Direksiyon seti için kontrolleri ayarlıcak ve ekran ayarlarını düzelticektim. Menü'yü açtığım zaman sürekli olarak aşağı tuşuna basıyormuşum gibi beni bütün menü sekmelerinde en altta gitmeye zorluyor. Bu nedenle 2 oyunda da hiçbir ayar yapamıyorum, araç dahi seçemiyorum. En alttaki araç ne ise onu almak zorunda kalıyorum. Sorun klavyede değil çünkü klavye bağlantısını çıkarıp tekrar girdim, değişen birşey olmadı. 🤧

Konu ile ilgili yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

İşletim Sistemi
Windows 10

Ramazan Karaca

Hata Uzmanı
Admin
Bu önerim sadece hatanın neyden kaynaklandığını anlamaktı. Şimdi direksiyon setini bağlayarak sorunun devam edip etmediğini kontrol et bakalım. Eğer sorun devam ederse ya sette ya da sürücüde sıkıntı var.

Bu önerim sadece hatanın neyden kaynaklandığını anlamaktı. Şimdi direksiyon setini bağlayarak sorunun devam edip etmediğini kontrol et bakalım. Eğer sorun devam ederse ya sette ya da sürücüde sıkıntı var.
En az 8 tane araba ile ilgili oyun oynuyorum. Bu iki oyun hariç direksiyon seti ile ilgili sorun yaşamadım. Ancak dediğinizi yaptım ve sorun tekrar etti. Bende sorunun kaynağı hangi tuş ve pedal onu anlamaya çalıştım. İşin saçma ve tuhaf tarafı gaza bastığımda menü de beni aşağıya zorlayan şey bir anlık duruyor ve tek tek gaza bastığımda yukarıya çıkmayı başardım. Bu şekilde bütün kontrolleri ve ayarları yaptım, şuan direksiyon setini kullanabiliyor oyunda.

Menü kısmında işim olursa hafif gaza basmam gerekecek :D

Ramazan Karaca

Hata Uzmanı
Admin
En az 8 tane araba ile ilgili oyun oynuyorum. Bu iki oyun hariç direksiyon seti ile ilgili sorun yaşamadım. Ancak dediğinizi yaptım ve sorun tekrar etti. Bende sorunun kaynağı hangi tuş ve pedal onu anlamaya çalıştım. İşin saçma ve tuhaf tarafı gaza bastığımda menü de beni aşağıya zorlayan şey bir anlık duruyor ve tek tek gaza bastığımda yukarıya çıkmayı başardım. Bu şekilde bütün kontrolleri ve ayarları yaptım, şuan direksiyon setini kullanabiliyor oyunda.

Menü kısmında işim olursa hafif gaza basmam gerekecek :D
Kısmen de olsa çözüme ulaşmana sevindim :)

Latest threads

Latest posts

AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock